Arkadaşlar merhaba birşey sormak istiyorum büyüyle alakalı

semisss

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
6 Haziran 2010
76
45
Öncelikle herkese merhaba,

Bir arkadaşım büyüler hakkında bilgi vermişti, kötü niyetki kişiler insanlara büyü yapabiliyormuş biraz araştırayım dedim bir kaç tane çok değişik internet sitesi buldum.

Benim bir kuzenim var 34 yaşına geldi hiç sevgilisi bile olmadı. Ne zaman birisiyle tanışsa en fazla 1 gün sürüyor kuzenim anında soğuyor.

Evlenme yaşı geçiyor, çokda güzel bir kız hiç bir kusuru yok ama hiç bir zaman birisine ısınamıyor. Çok aşık olduğu bir çocuk vardı aynı yerde çalışıyorlardı 1 sene peşinden koştu diyebilirim. Çocuk ne zaman ona karşı bişeyler hissetmeye başladı bizimki soğudu.

Araştırdım...internet sitesinde evlilik büyüler falan yapildiği yazıyor. Birisi size büyü yapiyormuş siz kimseye ısınamıyormuşsunuz.

Zamanında bir çocuk vardı çok seviyordu bizimkisi hiç kabul etmedi. Acaba o çocuk böyle birşey yapmış olabilir mi?

Fikirlerinizi merak ediyorum. Eğer varsa böyle birşey nasıl bozulur?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar tekrardan fikirlerinize ihtiyacım var hiç bi konular hakkında daha önce bilgi sahibi olan yok?

büyü muska vs sitede yasak konunuz kapatılır söyleyeyim...
onun haricinde böyle şeylerle uğraşmak yerine kendine baksın kurslara gitsin otursun dua etsin
Allah ın izniyle olur inşallah ..

öncelikle bir güzel tövbe et bence, allah affetsin..
kuzenin de bol bol dua etsin allah hayırlısını versin diye

X