Aile Planlaması Arkadaşlar lütfen yardımmm! hamile kalmış olabilirmiyim???

Aile Planması nedir ? Doğum kontrol yöntemleri, gebeliği sonlandırma, kürtaj konularının işlendiği bölüm.

titanicesra

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
2 Haziran 2010
128
1
Arkadaşlar benim 3,5 aylık kızım var. bir ay önce adet görmeye başladım. Eşim prezervatif kullanıyor. przervatifte yırtık ve delik yok. Sizce prezervtif taşma yapabilirmi? çok endişeliyim. Eşim emin olmamakla birlikte sanki prezervatifte bi ıslaklık vardı dedi. Eresi gün hapı kullanıcaktım ama bebeğimi emzirdiğim için yan etkileri yüzünden kullanmak istemedim.

benim arkadaşım bu yolla hamile kaldı....nasıl oldu oda anlamadı kontrol ediyorlarmış fakat olan olmuş...hakkınızda hayırlısı...bebeğiniz henüz küçük ama olanla ölene çare yok demişler....

eğer hamile kalmamışsan ve karaciğerinde herhangi bir sorun yoksa cerezatte diye bir doğum kontrol hapı var onunla korunmanı öneririm. doktorum emzirirken kullanılabilen bir doğum kontrol hapı olduğunu söyledi. sigara içmiyorsan ve karaciğerinde bir sorun yoksa en etkili yöntem dedi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…