Arkadaşlar lütfen yardımmm! hamile kalmış olabilirmiyim???

titanicesra

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
2 Haziran 2010
128
1
Arkadaşlar benim 3,5 aylık kızım var. bir ay önce adet görmeye başladım. Eşim prezervatif kullanıyor. przervatifte yırtık ve delik yok. Sizce prezervtif taşma yapabilirmi? çok endişeliyim. Eşim emin olmamakla birlikte sanki prezervatifte bi ıslaklık vardı dedi. Eresi gün hapı kullanıcaktım ama bebeğimi emzirdiğim için yan etkileri yüzünden kullanmak istemedim.

Size hamile kalmış olabileceğiniz düşündürten nedir?

meni prezervatiften sızıp taşmışolbilir mi düşüncesi. en son adeti geçen hafta olmuştum. kan testi yptırsam belli olurmu sizce şimdiden?

meni prezervatiften sızıp taşmışolbilir mi düşüncesi. en son adeti geçen hafta olmuştum. kan testi yptırsam belli olurmu sizce şimdiden?

Daha önce hiç duymadım prezervatiften meni taştığını.
Bu olayı adetinizden önce yaşadıysanız zaten geçen hafta adet oldum diyorsunuz.
Bu hafta içinde yaşadığınız birşeyse 10 gün geçmeden kan testinde çıkmaz gebelik.
Ama boşuna panik yapıyorsunuz gibi geldi bana.

bir haftada ne belli olucak ki ?
hem ovulasyon tarihiniz değil
hemde sadece şüpheleniyorsunuz ,
boşu boşuna kendinizi strese sokmayın derim.
ayrıcaherşey olacağına varır,ben ne sprial ile hamile kalanlar biliyorum ve yi
yıllardır uğraşıpta bi rçocuk sahibi olamayanları biliyorum ne deyim taktiri iLAHİ

Son düzenleme:

Teşşekkürler inşallah dediğiniz gibidir.

taşma meseşesi benım de kafamı karıstırıyor hep, sonrasında kontrol ediyoruz.
cevremde kımseden taştıgını duymadım ama bazı web sıtelerınde taştığını yazmışlar insan ister istemez terettüt yaşıyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…