arkadaşlar lütfen yardımcı olurmusunuz....

feriha06

Guru
Kayıtlı Üye
7 Şubat 2009
7
0
bugün kan testi yaptırdım.Bete HCG oranı 538.1 çıktı.sonuç pozitif değilmi.pozitif ise kaç haftalık.çok merak ettim.

canim insallah positiftir benim pek bir bilgim yok ama istersen bir doktora git kesin sonuc alirsin.insallah hamilesindir ve darisi basima diyeyim

sonuç pozitif cnm
son adet tarihine göre hesapla tatlım ne kadarlık oludğunu
çünkü bhcg değeri herkeste farklı oranda artıyor
tebrik ederim
hayılrısı olsun inş

bugün kan testi yaptırdım.Bete HCG oranı 538.1 çıktı.sonuç pozitif değilmi.pozitif ise kaç haftalık.çok merak ettim.

canım tebrikler hamilesin gözün aydın...tahminimce 3 yada 4 haftalık son adet olduğun günü dahil tahlil yaptığın güne kadar say kaç hafta var o arada o kadarlık hamilesin demektir...:1hug:

bencede hamilesin canım bende yaptırdım bt 120 die bişey çıktı yani negatif inşallah bu ay hamile kalmışımdır

kızlar çok teşekkür ederim.darısı isteyen herkesin başına.cuma doktora gideceğim.inş güzel haberlerle dönerim.
bebeğin kaç haftalık olduğunu hesaplarken son adetin başladığı günü mü ilk gün olarak alıyoruz.
birde bu kan testi değerleri herkese göre çok farklı çıkıyor.neden acaba?
naniknaniknaniknanik
merak ettim
kafamçokkarıştıkafamçokkarıştıkafamçokkarıştı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…