Arkadaşlar lütfen yardım :(((

gok_goz

Üye
Kayıtlı Üye
6 Ağustos 2013
4
0
Arkadaşlar aranıza yeni katıldım. Bundan önce bir kez düşük yaptım. 7 Temmuz'da adetim başlangıç günüydü. 2 farklı test yaptık biri 2 Ağustos'ta biri de 5'inde. İkisinde de 2.çizgi çıktı. Dün gece kahverengi leke geldi.Bugünde sarı akıntım vardı. Normalde bugün yarın adet görmem gerekiyordu;ama olmadım. Korkuyorum,bunu neyin işaretidir.Diğer düşüğümde doktora gittim,artık hemen gitmek istemiyorum.

Kahverengi lekeye yerleşme kanaması deniyor benimde hamileliğimin başında kahverengi lekelenme olmuştu akıntı zaten oluyor tedirgin olma hayırlı ugurlu olsun Rabbbim bebeklerimizi kucağımıza almayı nasip etsin

Tşk. ediyorum. Allah razı olsun.

Rica ederim canımm kanaman ve sancın olmadığı sürece herseye panıkleme gebeliğin başında çok dikkatli olman gerekiyor ağır iş yapma yat dinlen kendine dikkat et doktor kontrolünede daha cok yenisin birkaç hafta sonra git bence

Sağol canım.Dün çok yürüyüş yamıştım belki de ondan olmuştur. İlgilendiğin için tşk.ediyorum.

canım benimde adet başlangıcım 8 temmuzdu. bende de üç önce çizgi çıkmıştı. bugün de test yaptırdım hamileymişim. sende kan tahlili yaptır canım. o lekelenme de yerleşme lekelenmesidir. üzülme

Hayırlı olsun bebişin canım. Bende şu anda şehir dışındayım.Dönünce hemen kan tahlili yaptıracam.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…