arkadaşlar lütfen yardım

mltm87

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
16 Ekim 2008
2.327
4
arkadaşlar yaa ben bi anlık dalgınlıkla bi klasörümü sildim. sonra geri dönüşüm kutusunu da bi güzel boşalttım. sonra yaptığımı farkedince netten araştırdım undelete plus programı ile bulunuyomuş silinenler. ben bu programı indirdim. fakat kurumu olmuyo. next e basıyorum basıyorum bişey olmuyor kurulmuyor. bu konuda bilgisi olanınız var mı?gitti klasörüm yaa çok önemliydi o:sm_confused:

recover my files diye bir program varmış onu dene bi de istersen...(eşim diyo..)
umarım halledersin..kötü bi durum.

canım ya bende aynısını kızımın resimleri için yaptım ama hiçbir şekilde geri getiremedim belki bir yolu vardır ya ben bilmiyorum yada imkansızdır ya banada öğrenince öpreteirsen ssevinirim hiç olmazsa bundan sonraki hatalrımız için aklımızsda bulunsun canım yaüfffff çok üzüldüm yaaaaaaaaaa kolay geldsin inş.düzelir hemen canımmmm

recover my files diye bir program varmış onu dene bi de istersen...(eşim diyo..)
umarım halledersin..kötü bi durum.

yaa çok çok çok teşekkür ediyorum size nasıl teşekkür ediceğimi bilemiyorum kuruldu dediğiniz program ve şuan arama yapıyo şimdiden 5000 küsür şey buldu muhakkak arasında sildiğim klasörde var çok sağolun ya eşinizde sizde bi an çok üzülmüştüm bütün anılarım üniversite yıllarım silindi gitti ama şimdi geri geliyo sağolun

canım ya bende aynısını kızımın resimleri için yaptım ama hiçbir şekilde geri getiremedim belki bir yolu vardır ya ben bilmiyorum yada imkansızdır ya banada öğrenince öpreteirsen ssevinirim hiç olmazsa bundan sonraki hatalrımız için aklımızsda bulunsun canım yaüfffff çok üzüldüm yaaaaaaaaaa kolay geldsin inş.düzelir hemen canımmmm

gıdacı elifin önerdiği program kuruldu ve işe yarıyo :Saruboceq:ve de herşeyi buluyo internetten baktığım resimleri bile buldu tabi benim klasörümü de buldusizde kurarsınız işe yarar kızınızın fotolarını bulabilirsiniz

eğerki başına böyle bi durum gelen olduysa aydınlatmak isterim.
recover my files ı indiriyosunuz. aramaya başlatıyosunuz sildiğiniz silmediğiniz ne varsa buluyor. benim 40.000 tane nesne buldu (o da bilgisayar yeni olduğu için az.)sonra bu 40.000 nesnenin içinden asıl aradığınız nesnelere tick koyuyosunuz. save as diyosunuz çok mutlu oluyosunuz ammaaaa o da nee?
lisans nosu ve kullanıcı adı istiyor yani heveslendiğinizle kalıyosunuz. sonra netten bakayım belki vardır diyosunuz ve buluyosunuzda sonra görmek için tıklayınca lisans nosunu bilgisayara trojen bulaşıyor. başıma gelen budur. geçmiş olsun bana:KK43:(((

recover my files
açıkcası program hiç bir işe yaramadığı gibi bir de virüslü......-tatlicadiarzu-

eğerki başına böyle bi durum gelen olduysa aydınlatmak isterim.
recover my files ı indiriyosunuz. aramaya başlatıyosunuz sildiğiniz silmediğiniz ne varsa buluyor. benim 40.000 tane nesne buldu (o da bilgisayar yeni olduğu için az.)sonra bu 40.000 nesnenin içinden asıl aradığınız nesnelere tick koyuyosunuz. save as diyosunuz çok mutlu oluyosunuz ammaaaa o da nee?
lisans nosu ve kullanıcı adı istiyor yani heveslendiğinizle kalıyosunuz. sonra netten bakayım belki vardır diyosunuz ve buluyosunuzda sonra görmek için tıklayınca lisans nosunu bilgisayara trojen bulaşıyor. başıma gelen budur. geçmiş olsun bana:KK43:(((

X