Aile Planlaması Arkadaşlar Lütfen yardım edinn daha yeniyimm :(

Aile Planması nedir ? Doğum kontrol yöntemleri, gebeliği sonlandırma, kürtaj konularının işlendiği bölüm.

annee

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
17 Mayıs 2010
46
0
Merhaba arkadaşlar aranıza yeni katıldım benim sorum bu ay reglimin 9 gün geçikti. bbende şüpelenerek 7.günümde eczaden tahlil aldım tahlil sonucunda ikincici çizgi çok azda olsa gözüktü. fakat 9.gün aniden bi sancı geldi ve kan gelmeye başladı çok açık pmbe olarak başladı ve şuan 3.gün hala devam etmekte acaba o test yanlışmı sonuç gösterdi yada normal bi geçikmemiydi anlayamadım. kan testi yaptırıcaktım normalde o gün kan gelmeseydi fakat kanama olunca vazgeçtim acaba doktora gitsemmi ne yapsam bilemiorum çok kararsız kaldım bana bi yol gösterin arkadaşalr :Saruboceq:

gebelik yeniyse 2.çizgi silk çıkıyor zaten,bendede öyle olmuştu.test çin malı falan değilse:))doğrudur ama kan gelmesi normal değil bence doktora görünmen daha iyi

Çoktan gidip kan testini yaptırmıştım ben olsaydım, ayrıca kanama içinde muayene olmuş olurdunuz.

hamile ihtimali yüksek görünüyo siz kesin bilgi için kan testi yaptırın

canım hamile olma ihtimalin çok üksek kanama için drye git derim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…