arkadaşlar lütfen yardım edin (15 gün gecikme)

ftmkrks

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
23 Ekim 2009
270
5
slm arkadaşlar forumun bi kaç yerinde mesaj attım. ama araştırmaktan takip etmekten kafayı yicem..
sat 8 ocak bi daha ne gelen ne giden.. geciktiği 2. gün kanda 1.52 çıktı. bi daha kan testi yapma fırsatım olmadı.. çünkü bi dağ köyünde öğretmenim.. ulaşım kötü. neyse ara ara idrar testi yaptım negatif.. acaip bi karın ağrısı var . adet olacakmısım gibi hissediyorum sancı olarak yani ama bi sonuç yok. 2 gündür ise acaip yorgunluk var üstümde uykum var.. bu gün ise suya doyamadım bi türlü.. bunlar psikolojik mi yoksa bi ümit hamilelik var mıdır.. negatiflerden nefret ediyorummmmmm

canım kanda çıkmadıysa hamilelik olmayabilir...psikolojiktir ya da hava değişimi de adet gecikmesi yapmıştır...yine de ilaç falan alacakken dikkat et...her ihtimale karşı, bebiş varsa zarar görmesin...

bencede kesinlikle tekrar baktır. beklemek daha da kötü ve stresli. umarım bebeiştir.... kaç aydır deniyorsunuz.

ya çok stress altındasın o yzden gelmiyor yda gbelık vardır tkrar kan testini dnemelisin

sen adetin geciktikten 2 gün sonra yaptırdın kan testi ve nefatif çıktı ondan sonra tekrar gitmedinmi bence tekrar yaptır eğer yoksa dr sana adet söktürücü ilaç verir ama böle bekleyerek daha çok stres yapıyosun ki hamilelik belirtileri ilkinde adet olacakmışsın gibi ağrılar olur uykuya doyamazsın çok uykun gelir bide halsiz olursun

arkadaşlar hepinize çok teşekkür ederim.. dün dr a gidelim dedik kan için.. elimizde numune 1 tane kadın doğumcu vardı o da istifa etmiş.. başka hastaneye gittik yani başka ilçeye tabiki okuldan sonra biz gidene kadar dr 3 te değılmış... şaka gibi bugün de sabah bulantıyla kalktım ne kahvaltı yapabildim ne su içebildim aynen iade ettim hepsini.. hatta bi ara başım falan döndü... eczaneden test aldık bizde.. hafta sonu bi daha denicem.. ne şans demi zar zor indim köyden bi işimi göremedim..neyse artık varmış gibi davranıcam haftaya bi daha inebilirsem o zaman baktırırım 17 gün oldu .. ne iş anlamadım.. dualarınız için çok teşekkür ederim 1.5 yıldır bebiş bekliyoruz bi kere anlamadan kaybettim gene okulda hemde ders işlerken.. şimdi kucağımda olacaktı bebişim...

inş bu belirtiler bebişidr sen genede kendini sakın bi yerlere uzanmaya kalkma kendini sakın yani adet bu kadar gecikirmi bilmiyorum illaki azda olsa gelir bi rahatsızlık yoksa adet her ay gelir bulantı adet gecikmesinden olurmu hadi sıkıntıdan bulanır felan ama iştah kesicek kadaro olmaz sanırım sen varmış gbi davran çünkü 17 gün olmuş inş bebişdir Raabim kucağını doldurur inş dikkat et tatlım

çok teşekkür ederim duaların için canım evdeki testlerde hep negatif bugün de negatif 23 gün oldu.. ümidim kesildi herhalde stresten.. kan testi yapabilsem rahatlıcam ama malesef yaptıramıyorum. bende artık rahat olmaya çalışıyorum... ne kadar olabilirsem..geç döllenme bile olsa şimdiye çıkardı herhalde.. ama yok..

bende aynıyım cnm bugün tam 12 gün geciktim... test negatif çıktı bakalım yarın doktora gidicem sonucu sana yazarım en azından bi fikir edinmiş olursun ..

bir umutta burda söndü... dün dr a gittim kan ve ultrason da yok yok...

arkadaşlar çok ilginç ama 1.5 aydır hala adet olamadım.. sat ocak 8 hala ne gelen ne giden.. farlutal da işe yaramadı.. sancı var ama gelen giden yok.. korkmaya başladım.. hamile değilim ama bu neyin nesi anlamadım.. ne önerirsiniz ne yapim bitkisel ilaç falan..

:S çaresızlık çok fena cnm maydanoz suyu iç adet söktürücü oldugunu sölerler

cnm kendini sıkma ve rahat ol.doktora git mutlaka baya bi gecikme senin ki korunmuyosanız ve bu gibi belirtilerim var diyosan tabi ki bu türlü bi gecikme baya var yani.ama hamileyimdir diye kendini odaklama, daha fazla stres yapma herşeyi olurunu bırak.güzel şeyler düşün.rabbim herşeye kadir.hayırlısı olsun.iyi haberlerini bekliyoruz.

canım bence direk bir doktora gitmelisin kist belirtisi olabilir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…