arkadaşlar lütfen yardım çok korkuyorum :'(

umuttt6

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
15 Aralık 2015
6
1
31
Arkadaşlar 2 yildir cocuk istiyordum ama bi türlü hamile kalamiyordum... En son ay kullandigim klomenle hamile kaldim... şuan 9+4 haftalik gebeyim gebeligim de baştan beri lekelenmelerim var ve progestan kullaniyorum... Bu gün bilmeden 2 tabak yarpuz(yabani nane)yemeği yedim ama sonradan intrnettn araştrnca cok zararli oldugunu düşüge sebep oldugunu ögrendim ve kusarak cikarmaya calistim... Çok korkuyorum sizce birsey olur mu lutfen iyi birseyler duymaya ihtiyacim var ağlamaktan helak oldum :KK43:

Ben bebigimda hamile oldugumu bilmeden 2 3 tane agri kesici hap icmistim allaha şükür hic bisey olmadi şu an kizim 6 yaşında.korkma bisey olmaz.artik ne yesen once ınternetdan arastir sonra ye icin rahat eter o zaman

Cok teşekkür ederim arkdaslar ama elimde degil cok korkuyorum iste intrnetten arastnca dusuk yaptirmak icin kullanildigini ögrendigimde yikildim iste :KK61:

Canım hamile olduğumu bilmeden 2 hafta boyunca soğan kürü içmiştim belki biliyosundur ne olduğunu. Eskiler çocuk düşürmek içinde kullanırlarmış bunu ben bilinçsizce adet düzensizliğim için kullandım sakın üzülme herşey olacağına varıyo. İlk 3 ayım sürekli kanamayla sancıyla geçti hamileliğim bitmek üzere ve tamamında stres üzüntü yaşadım. Ayrıca yine hamile olduğumu bilmeden bi sürü kan ilaçları kullandım. Bu kadar olumsuzluğa rağmen hala bebeğim hayatta ve bu hafta doğum yapıcam İnşallah. Bundan sonra dikkat etmeye çalış ama sakın stres yapma bebişlerimiz herşeyi hissediyo :emir_bebek:

Yaw o bir olasılık.. Zaten kusmuşsun.. Boşver bebeğine hiç bir şey olmaz :KK66:

Tesekkr edrm canim.. seninde doguma az kalmis ya insallah sende saglikla kucagina alirsin... darisi basimiza artik :21:

Arkadaşlar 2 yildir cocuk istiyordum ama bi türlü hamile kalamiyordum... En son ay kullandigim klomenle hamile kaldim... şuan 9+4 haftalik gebeyim gebeligim de baştan beri lekelenmelerim var ve progestan kullaniyorum... Bu gün bilmeden 2 tabak yarpuz(yabani nane)yemeği yedim ama sonradan intrnettn araştrnca cok zararli oldugunu düşüge sebep oldugunu ögrendim ve kusarak cikarmaya calistim... Çok korkuyorum sizce birsey olur mu lutfen iyi birseyler duymaya ihtiyacim var ağlamaktan helak oldum :KK43:
bu tür yemek ot vs. gibi şeyleri 1 kaç kere tüketmek sakıncalı değildir sürekli tüketimi sıkıntı yaratır. ayrıca öyle böyle bir etkisi olabilir derler yenmese tüketilmese daha iyi derler. kendinizi üzmeniz yersiz. sağlıkla kucağınıza almak nasip olur inşallah.

X