Arkadaşlar lütfen biri cvp yazsın!!!!

cicek11

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
1 Aralık 2008
188
1
7HFT.3 GNLK HAMİLEYİM.4 GÜN ÖNCE KAH.RENGİ BİR AKINTIM OLDU.DOKTORUM 3 Ü GEÇERSE HABER VER DEDİ.ÜÇÜGEÇİNCE HABER VERDİM VE İĞNE (proluton) YAPTIRMAMI SÖYLEDİ.İĞNEDEN SONRA RENGİ DAHA AÇILMIŞ BİR ŞEKİLDE İKİ KERE DAHA LEKELENMEM OLDU.DOKTORUMA DANIŞTIĞIMDA YAPILACAK BİŞEY OLMADIĞINI,DÜŞÜK RİSKİNİN OLDUĞUNU VE BEKLEYECEĞİMİZİ SÖYLEDİ.ŞİMDİ DİNLENİYORUM AMA SARI RENKLİ İKİ AKINTIM DAHA OLDU.KAFAYI YİCEM.ÖĞRETMENİM BEN 1 HAFT RAPOR ALDI BAYRAMLA BERABER YATICAM EPEY.DEVAM EDERSE NE YAPMALIYIM?
HEM OKUDUM DİĞER ARKADAŞLARA DOKTORLARI PROGESTERON FALAN VERMİŞ BENİM DOKTORUM YAPILACAK BAŞKA TEDAVİ YOK DEMİŞTİ.
LÜTFEN BİR YANIT BEKLİYORUM ARKADAŞLAR........senağlama

Canım proluton zaten progesteron. Yapacak hiçbir şeyin yok dua edip beklemekten başka. Öylece yatacaksın, dinleneceksin,.. Raporunu uzatırsın eğer çok ciddi bir düşük ihtimalin varsa. Öğrencilerine de bağırma sakın. Ikınma gibi olur. Geçmiş olsun. Öptüm ikinizi de.

Nurseer arkadaşım çok teşekkür ederim.bir sağlıkçıdan cvp almak güzeldi.zaten çok uzak da değiliz.yenicede çalışıyorum ben.ha adana ha yenice:)
sağlıcakla kalın...

canım geçen gün aynı şey benim de başıma geldi ve doktor hemen progestan tedavisine başlattı.kullanmaya başladığımdan beri de lekelenmem olmadı .daha iki gündür kullanıyorum.bence de hemen başka bi doktora git içinde bi tereddüt kalmasın.zaten nasibi varsa o senle kalıcaktır canım Allaha sığın ve dua et bitanem ben senin için de dua edicem.

Ben de öğretmenim. Ben 2,5 ay kahverengi kanamayı yaşadım. Düşük tehlikesi var dedi doktor. Hiç iş yapmamamı ve sürekli yatmamı istedi. Nöbet tutmamam için rapor yazdı. 3 kutu progestan bitirdim. Şimdi geçti. Ama bebek düşecekse ne yaparsan yap önleyemeyiz dedi doktorum. Bu yüzden bol bol dua et ve dinlen.

benimde olmuştu hemde bayağ çok olmuştu ben doktoruma telden aradım kırmızı leke olmayınca bi sorun olmaz dedi 1hafta sürdü lekelerim sonra geçti hiç ilaçta kullnamadım istirahatte etmedim. fazla kafana takma herşeyin hayırlısı olsun..

canım ALLAHIM yardımcın olsun inşallah hayırlısı olur ALLAH gönlüne göre versin dualarımız seninle herşeyin koruyucusu rabbim eminim o küçük parcayıda korur canım benım korkma

bendede oldu 8. ve 12 haftalarda düşük tehlikem vardı yattım ve progestan içtim banada o iğneyi yapmadılar mesela birde neden oldugunu mutlaka öğren bende miyom var ondandı mesela geçmiş olsun

cnm benım cok gecmiş olsun....inşallah duzelır ve meleın sna sıkı sıkı tutunur...hbr dar et bızıde mutlaka.cok opuorumsewgılr

benimde aynı senin gibi olmuştu hemen doktorumu aradım hemen yatmamı ve ayaklarımın altına yastıklar filan koymamı söyledi ve ertesi gün doktora gittiğimde 1 hafta istirahat verdi ve psogestan verdi kullandım ve imdi hiçbirşeyim yok ama yinede hareketlerime dikkat ediyorum benimde %25 düşük demişti doktor ama şimdi şükür iyiym allah şifa versin cnm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…