arkadaşlar lekelenmem var lütfen bir akıl verin

firstNimbus

Guru
Kayıtlı Üye
20 Ocak 2009
4.116
13
45
arkadaşlar düm 5+2günlükken sabah uyandım ve lekeleri gördüm lekelenme derken kullandığım crinone jel geriye sadece simsiyah parcacıklar halinde geliyor başka kanamam falan yok ama kasıklarımda ağrıyor.dün dr.a gittik hemen tabiki oda karnımdan ultrasonla baktı ve kesen düzgün gözükmüyor istarahat et çarşambaya gene gel bakalım dedi.şimdi benim yaşadıklarımı yaşayan başka bir arkadaş var mı sonuçta ne oldu lütfen yardım edin arkadaşlar:a015::uhm::a015:

canım aynı şey bendede oldu jeli kullandıktan sonra simsiyah geliyodu dışarı sanırım bu kullanan çoğu kişide oluyomuş ama yat dinlen fazla hareket etme ben bebğimi kaybettim malesef ve ağrın varsa mutlaka doktora git tabi benim düşüğün sebebi kan pıhtılaşmasıydı allah ömür versin yavruna kucağına almayı nasip etsin

sağol canım iyi dileklerin için. inşallah dediğin gibi olur ama benim umudum gittikçe azalıyor.sanada çok geçmiş olsun allah sabrını versin.inşallah en kısa zamanda tekrar hamile kalırsın

ya şimdi labratuardan aradılar dünkü beta hcg em 3895 miş. yani sanırım bebeğim hala benimle. arkadaşlar sizinde böyle keseniz düzensiz görünümde oldumu hiç ayrıca daha 5 haftalıkken net bir şekilde karından görünür mü?

yok mu cevap verecek arkadaşlarrrr..............?

canım 5 haftalıkken karından görmesi çok zor benimde 5. haftamda kanamam olmutu doktorum vajinal baktı keseyi öyle gördü.benim kanamam bildiğin kırmızı kanamydı hemde bence sen dah güvenilir bir doktora git bazıları başlarından savıyorlar o haftada karından görmesi imkansız gibi bişe ablamda kadın doğum doktoru o da görünmez diyordu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…