Arkadaşlar lekelenme göreniniz var mı?

elmalxix turta

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
16 Ekim 2007
1.182
4
47
Sevgili Kasım annecikleri,
İnşallah hjepimiz kasımda miniklerimizi kucağımıza alacağız.
Ama bende bugün çok koyu kahverengi, pelte kıvamında bir lekelenme oldu...senağlama
Böylr bir şey tecrübe edeninşz var mı?
Nolur hep beraber Kasım annesi olalım, fire vermeyelim :nazar:

Merhaba kaç haftalıksın?Lekelenme bazı hamileliklerde görülebilir, Bende kanama dahi olmuştu.Fakat düşük tehtidim vardı.Şimdi kanama yok llaha şükür.progestan kullanıyorum.Eğer sende de devam ederse doktorunu ara progestan verir o sana.Geçmiş olsun.

içini ferah tut ama doktora gitmeyi ihmal etme. mümkünse en kısa zamanda....

bu arada hayırlı olsun hamileliğin, inşallah sağlıkla kucağına almakta nasip olur...a.s.

Merhaba kaç haftalıksın?Lekelenme bazı hamileliklerde görülebilir, Bende kanama dahi olmuştu.Fakat düşük tehtidim vardı.Şimdi kanama yok llaha şükür.progestan kullanıyorum.Eğer sende de devam ederse doktorunu ara progestan verir o sana.Geçmiş olsun.

Canım ben 4+4 haftalığım. Dün 2 kere lekelenmem geldi, doktoru aradım istirahat verdi. Ama mecburen işteyim yine... İnşallah devam etmez...

elmalı turta canım benim yaaa
inşallah bir şey olmaz tabi ama
sen bi dr gitsen fıstık ya
kiminde böyle lekelnmeler olabiliyormuş
ama ne bileyim tedbiri elden bırakmamak lazım

kasım annesi olmayı çok istemiştim... bugün yumurtlamadan sonraki 11.günüm. adet döngümünde 29. günü. hafif kahverengi renkte lekelenme oldu,kasıklarımda da ağrı var. ama hala içimden; adet olmuyorum, bunlar gebelikte de olabilir diyorum. ama kendimi kandırıyorum sanırım:KK43:

ben 10+1 im yaklaşık 6-7 defa lekelenmem oldu dr.istirahat verdi progestan kullanıyorum ama moralim çok bozuk yattıkca aklıma neler geliyo neden oluyo bu kahverengi lekeler?bi de u ilacı iki gündür alıyorum ve 2 gndür daha fazlalaştı artık tuvalete gitmekten korkar oldum:KK43:(((

ben 10+1 im yaklaşık 6-7 defa lekelenmem oldu dr.istirahat verdi progestan kullanıyorum ama moralim çok bozuk yattıkca aklıma neler geliyo neden oluyo bu kahverengi lekeler?bi de u ilacı iki gündür alıyorum ve 2 gndür daha fazlalaştı artık tuvalete gitmekten korkar oldum:KK43:(((

canım ben de 10,2 yim.benim de lekelenmelerim vardı.progestan kullanıyorum ben de ama şuan yok.sürekli yatıyorum.rapor aldım.umarım olmaz.lekelenmelerin çok mu ağrın var mı?ben daha önce 5 kez dşük yaşadım.ve çokkkkkkkk korkuyorum.dilerim sağşıcakla bebişini kucağına alırsına.s.

arkadaşlar bende de dün kırmızı kan geldi çok korktum hatta tansiyonun 10 a16 çktı hastnede.hemen progestan iğnesi yaptırdım.şimdide hapını kullanıyorum.7e 2 günlük hamileyim ilk hamileliğim çok korktum neden oldu acaba?çünkü ağrım falan yoktu.çok kortum.şimdilik başka olmadı umarım bundan sonra olmaz.sin ne durumdasınız?

arkadaşlar 29 martta gebelimi öğrendim .ağrı filan yok ama iki gündür koyu kahverengi pütürlü lekelenmem var ama geldini hissetmiyorum.sebebi ne olabilir acaba?

X