Arkadaşlar is arkadaşımızın dugunu icin nasıl bir kombin?

Kızın yaptığı abartı biz sadece yardımcı olmaya çalışıyoruz. Sen de fazla hafife almışsın yani gelinlik sonuçta hemen al çık yapılacak bişey değil ki neyse tercih meselesi 🤷‍♀️
Screenshot_2024-07-13-23-33-29-89_99c04817c0de5652397fc8b56c3b3817.jpg

Valla 3 sene önceye dönsem yine aynısını alırdım. Beğendim ki aldım, niye hafife almak olsun. Eve aldığımız koltuklar girdiğimiz ilk mağaza ilk model, tuttuğumuz ev gezdiğimiz ilk ev. 890 şeye bakıp kafa karıştırmayı sevmiyorum 🤷🏿‍♀️

Pantolon ceket toplantı model ama pantolonun üstüne halter yaka bir bluzla aynı renk ayakkabı güzel olur bir de at kuyruğu,ya da maşa

Eki Görüntüle 3452027

Valla 3 sene önceye dönsem yine aynısını alırdım. Beğendim ki aldım, niye hafife almak olsun. Eve aldığımız koltuklar girdiğimiz ilk mağaza ilk model, tuttuğumuz ev gezdiğimiz ilk ev. 890 şeye bakıp kafa karıştırmayı sevmiyorum 🤷🏿‍♀️
Sen ben misin ncmfmc aynılarını yaptım pişman değilim

Niye elbiselerde dekolte yok diye mi bi de sizin önerilerinizi görelim bakalım
Paylaştığınız son elbise 8. Sınıf mezuniyet elbisesi. Bu vizyonda biri benim önerilerimi görse ne görmese ne?

Ayrıca nasıl bir manipülatörsünüz? Hemen konuyu dekolteye, açık kapalı olmaya, kendinizi dekoltesiz olmakla ahlakli saymaya getirdiniz.

Paylaştığınız son elbise 8. Sınıf mezuniyet elbisesi. Bu vizyonda biri benim önerilerimi görse ne görmese ne?

Ayrıca nasıl bir manipülatörsünüz? Hemen konuyu dekolteye, açık kapalı olmaya, kendinizi dekoltesiz olmakla ahlakli saymaya getirdiniz.
😅 yok ya alakası yok konu sahibi açık giyinemem demiş ben de ona göre fikir verdim. Bırakın da konu sahibi karar versin yorum yapsın size noluyo anlamıyorum ki. Vizyon falan nerden vıracağınızı şaşırmışsın 😃 komik

Eki Görüntüle 3452787

Ekran görüntüsünü aldığınız elbise 10-14 yaş arası satılıyor. Konu sahibi hangi yaşı alsın istersiniz 10 mu 11 mi
Helal olsun yaa bunu bile araştırmışsın😃😃 bu olacak diye bişey yok ceket takımı yerine buna benzer şeyler olabilir diye düşündüm siyah klasik şık bi elbise falan😄

😅 yok ya alakası yok konu sahibi açık giyinemem demiş ben de ona göre fikir verdim. Bırakın da konu sahibi karar versin yorum yapsın size noluyo anlamıyorum ki. Vizyon falan nerden vıracağınızı şaşırmışsın 😃 komik
Orange sağ olsun paylaşmış. Siz kendi aldığınız ekran görüntüsünü okumadınız mı? Çocuk abiyesi çocuk.

X