arkadaşlar internet explorer ile ilgili lütfen yardım

burcak09

b&a
Kayıtlı Üye
19 Ağustos 2008
1.334
0
arkadaşlar internet explorera tıkladığımda acılmıyor sağ altta bir yazı cıkıo bozuk dosya fln diye.msn de acılmıyor bu yüzden.ne olmuş olabilir acaba?bir bilen var mı?ltfn yardım edin.

Bu saate yoktur kimse :1no2:
Bilgisayarinizda msn ve i.e de bozulma varsa msn üzeri indirdiginiz birseyden virüs özelliklede trojan oldugunu düsündürüyor bana. Yapmaniz gereken en önemli sey trojan ve virüs taramasi yaptirmaniz, pc yi temizlemeniz gerekiyor, sonrasi icin kaybettiginiz dosyalari geri getirmeniz zor ama sorunda degil i.e yi ve msni pcden beyinden kalici silip tekrardan kurabilirsiniz yerimseniben

Ek: msn üzeri bir trojan ise msninizin pc yi trojandan temizledikten sonra sifresini degistirmenizi de öneriyorum

Son düzenleme:

virüs taraması da yaptım.yok görünüyor.nod32 kullanıyorum.antivirüsün çalışmaması gibi bir durum olabilir mi acaba.suan firefoxdan giriorum ztn.chkdsk programını calıştırın diye bir uyarı cıkıyor.o nasıl calıştırılıyor acaba.

msn derken windows messenger mı yoksa live messenger mı?
antiviriniz varsa ve tarattıysanız bana virus değil de sistem dosyaları zarar görmüş gibi geliyor.
en iyi ihtimal denetim masası-->windows bileşenleri ekle kaldırdan internet explorera tekrar yüklersiniz
kolay gelsınyerimseniben

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…