Arkadaşlar ikiz hamilelik dönemi nasıl geçiyor?

kızlarrr günaydınn geldim işteeee zemuszemus

hymarry ve kasvacım arkamdan yine kaynatmışsınızzz,,kaynatın bakalım,,demek benim çapımla dalga geçersinizz ölemiii :umursamaz: :dilcikar: :dilcikar: :dilcikar: sölemicem işteee bidahaaa

ohhhh hatunlar buluşuo bugün ne güsell yaaaa bizim burda kimse yokkiiiiiiiii keşke bende olsaydımm :1no2:

kıslar beyaz akıntım var normalmi

normal canım normal. hatta öyle akıntılar gelecek ki yüreğin hoplayacak eyvah adet mi oluyom diye. hatta altını ıslatmış gibi olucan. ama hepsi hormonlardan canım. kokulu ve rengi koyu olmadığı sürece sorun yok. .eğer kokulu koyu renk olursa doktorunla konuş iltihap olabiliyor. bunlar yaşanacak şeyler hiç t4edirgin olma canım..

egeli kıs bu çap komple ölçüyon dimi yani göbek deliğinden başlıyon ölçmeye. eğer öyleyse ben hiç yazmıcam tam dalga geçerlerkaydirigubbakcemile3

egeli kıs bu çap komple ölçüyon dimi yani göbek deliğinden başlıyon ölçmeye. eğer öyleyse ben hiç yazmıcam tam dalga geçerlerkaydirigubbakcemile3

aşkolsun yaaa nie yazmion merak ediom işte yazsanaa :umursamaz: aynen dedğin gibi ölçülüooo,,hadi ölçde yaazzzzzzz

canım ölçtüm zaten ay kıs kesin dalga geçecekler benimleee..:çok üzgünüm: 94 çıktı çapım :kedi::kedi:

iide ne var bunda dalga geçilicek kız deliiiii kaydirigubbakcemile3 aramızda 2 gün olmasına rağmen benim 101 çıktıııııı yaaaaaaaaaa duysun burdan kaswayla hymarry :umursamaz:

iide ne var bunda dalga geçilicek kız deliiiii kaydirigubbakcemile3 aramızda 2 gün olmasına rağmen benim 101 çıktıııııı yaaaaaaaaaa duysun burdan kaswayla hymarry :umursamaz:

bende onu diyom işte delüüü :kedi:şimdi seni bırakıp benimle uğraşacaklar:sinifsinif:

bende onu diyom işte delüüü :kedi:şimdi seni bırakıp benimle uğraşacaklar:sinifsinif:

hııııııııııııı şu meseleee aslında bi taraftann ii olur yaaa kaydirigubbakcemile3 çünkü hep benimle uğraşiolardııııı ama wavy ciim napimmmmmmm kaydirigubbakcemile3

kızlar,tam göbek deliğinden ölçüyorsunuz değil mi?benim 96 cm çıktı.wavy senin kaçtı canım,aynı gündeyiz ya merak ettim.

neler neler kaynatmıslar arkadasım,,
bende yazmamaya karar verdim bunlar iyicene çatlıcaklar,,,:umursamaz:

su mıde yanmaları ıcın reennie kullanabılıyormuyduk kızlar, artık dayanıcak gücüm kalmadı geceleri rahat uyuyamıyordum sımdılerde istifra etmeyede basladım yanı dusunun o kadar azdı benımkı...

kullanılabiliyor benim bildiğim ama gaviscon daha etkili ve güvenli,onu dene bence.benim dr öyle demişti

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…