Arkadaşlar ikiz hamilelik dönemi nasıl geçiyor?

Elevit:Karma vitamin
Folic Plus:Folik asit
Coraspinıhtılaşma önleyici bebek asprini
Marincap:Balık yağı hapı
Gyno-ferrosanolemir hapı

Ben bunları kullanıyorum..

hymarry, elevitin içinde zaten folic asit yok mu? hem de folic plusın (3 adet) içindekinin 2 katı?

canım uzanıyorum ara ara okuyorum. birazdanda işlere başlamam lazım kafamı toprlayıp başlayamadım(babam iyiymiş ikinci aradığımda da konuştuk.. içim rahatladı anlayacağın.. coraspin olayı kafama takıldı ciddi ciddi:bbo:

üzüntülü ve stresli olduğu zamanlar için miş hıh:dilcikar:,derdin ne canım benim
ya o passiflora nın içinde alkol var diye biliyorum,gebelikte iç te kafa bul diye mi veriyor doktorlarkaydirigubbakcemile3?

not alıyım da yarın gitmişken seni de sorıyım Serdar Beye ben en iyisi..

ben de

sabah aç ferrum fort:demir
tok elevit:multivitamin
akşam tok magnezyum:kalçam ağrıyor ve kasılmalar olmasın diye

siz konuşunca aklıma geldi omega 3 ü de soracam gittiğimde,her öğün balık yiyebilecek kadar balık seven ben,yiyemiyorum şu anda.

ya bişi sorcam ben konuştuklarınızla alakalı değil ama.benim genelde yattığımda kasıklarıma doğru bi gerilme gibi bişi hissediyorum.genelde dinlenirken oluyor nedir acaba yaa merak ettim

üzüntülü ve stresli olduğu zamanlar için miş hıh:dilcikar:,derdin ne canım benim
ya o passiflora nın içinde alkol var diye biliyorum,gebelikte iç te kafa bul diye mi veriyor doktorlarkaydirigubbakcemile3?

hee yaaa içiom güselleşiommm :roflol: :roflol: :roflol:

ben balık yağı hapını 13. haftadan itibaren almaya başladım :uhm:

coraspirine gelince ilk aylarda kullaniodum ama kanamam olunca dr um kestii çünkü kanı sulandırıyomuşşş yani kan inceltici olduğu için ölee işteee kızlarrr

ya bişi sorcam ben konuştuklarınızla alakalı değil ama.benim genelde yattığımda kasıklarıma doğru bi gerilme gibi bişi hissediyorum.genelde dinlenirken oluyor nedir acaba yaa merak ettim

valla kasılmanın her yerden batanı her şiddette olanı normal,hele dünkü kasılmadan sonra doğurmadıysam daha da doğurmam ben sanırım,o yüzden senin haftalarında yaşananlar sadece bebeklerin büyüme kasılmaları diyebiliriz canım,rahat ol..

evettttt açıklıorum güselliğimin ve bu inceliğimin sıırını kızlarrrrr passifloraaaaa :roflol: :roflol: :roflol: :roflol:

illahi hymarry cim sen beni öldürürüsün vallaaa kaydirigubbakcemile3

sen ölürsen senin çocuklar da başıma kalır valla,iki bakarım da 4 nasıl bakarım Allahkorusun,ne yersen ye,ne içersen iççç ama sen çok yaşa egeliiia.salkisalkisalkis

sen ölürsen senin çocuklar da başıma kalır valla,iki bakarım da 4 nasıl bakarım Allahkorusun,ne yersen ye,ne içersen iççç ama sen çok yaşa egeliiia.salkisalkisalkis

ayyyy canım benimm sende kız sende çok yaşaa pardon sizdeeeee kaydirigubbakcemile5

kocişimle uyuycaz biraz,gelirim 1 saatekaydirigubbakcemile

wavy,hymarry, egeli, bebiş istiyoruz, kaswa herbirinize teşekkürler:)
ben de hemen başlıyorum balık hapına geç bile kalmışım..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…