Arkadaşlar ikiz hamilelik dönemi nasıl geçiyor?

Hymarry cnm yerleştirme aparatı yok zaten bu ilaçta,dediğin gibi koyarım artık sonuçta drun verdiği bir ilaç,gözgöre göre ateşe atmaz bizi dimi....

olur mu öyle şey canım,bir yerimiz ağrıdığında bile gereksiz yere ilaç almıyoruz,enfeksiyon bu ilaçtan daha kötü bir durum,tedavi edilemezse erken doğum sebebi Allah korusun o yüzünden onun tedavisi çok daha önemlii,için rahat olsun canım..

kızlar geçen hafta arkadaşım doğum yaptı osmanoğlunda ilk doğduğu gün yıkamıyorlar ertesi gün ben seyrettin eni konu bir güzel yıkadılar bebeği

arkadaşlar selam.... gördüğünüz gibi bu saatte hala ayaktayım... nolcak benim bu uyku problemim bilmiyorum....

dırımkızı yazını okudum... çok etkilendim.... valla allah iyi sabrını denemiş canım.... ama bide o göbişini gördüğümde irkilmedim desem yalan olur..:1shok: ama işte mutlu son.....

evet yazılarınızı okudum şimdi gidip bir elma yiyeyim... bu arada herhalde günde 2 kilo meyve yiyorumdur... valla kendimi hiç kısıtlamıyorum... hamileliğin tadını çıkarıyorum... şimdiye kadar 5 kilo almışım... ama kilolu başlamıştım biraz hamileliğe.... herhalde ondan az kilo aldım... hıı birde çok hareketliyim... yürüdüm,yüzdüm, gezdim,tozdum... valla ben bunu yıllarca bekledim... şimdi keyfini sürüyorum.... :içelim:

hadi ben kaçtım gidip yatayım bariiiii

ewet canım bende yıkanmadığını bılıyorum eskılere bakma sen bence artık farklı hastanede zaten yıkıyolar kordonu düşene kadar ıslak bezle silersin olmazsa zaten hastaneden çıkarken dr.söyler sanırım...
kızlar buarada nsl gidiyo hamılelık benım sankı sancılarım yavaş yavas yokluyo en son usgde oğlum aşadaydı zaten biraz tekmeledıkcede kasıklarıma baskı yapıyo rahım ağzıda geçen ay 3,5 di buay 2,7 olmuş bakalım hayırlsı 32yı bulsam buarada ciğer geliştirici iğne vurulan varmı??

ne güzel allah bağışlasın kısmet bana bende bu ay 2,aşılamamı olucam 3 ağustosta kısmet bakalım olucakmı olmazssa tüp bebek tüp bebekle hamile kalan arkadaşlar varsa maliyeti ne kadara çıkıyor bilgi verebilimisiniz acaba

günaydınlar arkadaşlar canbebek yaşadıklarım aslında kelimelerde kifayetsiz kalıyor

ama iki küçük meleğime deydi.......inş. sorunsuz hamişlikleriniz olur

sen yinede dikkat et çok yürüme

tulay cnm rahim ağzın gayet iyi ve iğneyi 28 haftada yaptırıyor doktorlar cnm ben 28 haftamda sancılanmıştım hemen yapıldı

bugün kk dan bir arkadasımı ziyarete gideceğim doğum yaptı kendisi .....

hediye olarak bir paket bebek bezi bide ufak bişey daha aldımmm hehehheee banada bölee geldi

günaydın kızllaarr,biz geldik,misafirlğe kahvaltıya kaçıcaz,bi bakıp çıkıyım dedim

canbebek canım Allah kolaylık versin hepimizeee,uyumak sağdan sola dönmek ne mümkün:1no2:,,

tülayım sen de bana yakınlardansın,gittkçe ağırlaşıyoruz,ciğer geliştirici iğneyi bu Ctesi doktora gittiğimde bir sorucam ama dırımkızıcıım gibi erken doğum beklentisine karşın vuruyorlar o iğneyi doktorlar ben onu anladım..

dırımkızı dün eşimin hastalarından biri 66 şar tane 2 numara prima uyu ve oyna bezi getirmiş,tam 198 tane ederkaydirigubbakcemile3,hakkaten insan inci bulmuş gib ioluyor,çok isabetli seçim vallahaayerimseniben

muallimim
günaydın canm,nasılsın,,,

mayanaz canım tedavin hayırlı olsun Allah gönlüne göre versin,özelden durumunu ve bahsettiğin maddi boyutu yazışabiliriz canım.Olumlu olumsuz sonuçlarını bekliyoruz bize bildir olur muu?

günaydın canımmitam kapatıyordum vallaa,
naberr,yavrular bebişler nasııl?

kızlar merhaba, nabersiniz hepiniz? dün akşam iki tane kızım olacağını öğrendim... ne güzel bi duygu bu ya...hymarry senin de 2 kız dı dimi? opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan

ay evimdeki halıları yıkamaya vermiştim,geldi sermedim,
şimdi de parkeler tozlanıyor,hergün süpürmek silmek gerekiyor,yapamıyorum ben de..
Eşim gündüz evde,temziliğe kadın da alamadım,
ortalık aldı yürüdü valla,sinir oluyorum..

iim canım bebişlerde gayet ii çünkü içimde kıpır kıpırlar valla bu kadarını beklemiodum hele kız çok uslu görünüodu ama hiçde öle değilmişşş kaydirigubbakcemile3 bizde şimdi kahvaltıya oturcazz malum yeni uyandık,,sen nasılsın tatlım senin minişler ne alemdeee bakimm kaydirigubbakcemile5

kızlar merhaba, nabersiniz hepiniz? dün akşam iki tane kızım olacağını öğrendim... ne güzel bi duygu bu ya...hymarry senin de 2 kız dı dimi? opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan

ooooohhhhh iki kız annesiiii hadi hayırlı olsuun,eveeet biz de iki kızızkaydirigubbakcemile5
topiğimizde iki kızımız çok canımm,
bak topiğin ilk sayfasında bir listemiz var,seni oaraya kaydetmediysek kaydedelim,yaz bilgilerini,hem orda kimlerin iki kızı var görürsün canım,,
tekrar hayırlı uğurlu olsuun,ilerleyen zamanda kız annesi oloma fikri insanı daha da sarıp sarmalıyor,Rabbim hayırlsıyla dünyaya getirmek nasip olsun canımmopuyorumnanaktan

gece rahat uyudum şükür,sağdan sola,soldan sağa dönmek zor oluyor,
sağa dönüyorum oraya yerleşiyorlar,ikisini kaldırıp sola dönmek o kadar zor kiii,daha da ağırlaşacaklar,inşallah başedebilirim yani
ranza gibi alt alta üst üsteler,üstteki çok cadıialltaki yavrumu eziyor gibi geliyor,üzülüyorum ama ne yapayım anlaşacaklar kardeş kardeş,
biz de anneme kahvaltıya gidicez,çıkıyordum işte..

biz iiz tatlım sen nasılsın bakalım :CüvCüv: rüyanıda çok güselmiş hayır olsun hayırlara vesile olsun allah gönlüne göre versin..

onlar her halukarda öyledir annesi,biz hissedemiyoruz.Biz senin haftalarındaydı sanırım birgün doktora gittik,yanımda eşim yoktu,doktora dedik ki resmilerini alalım babasına gösteririz,inan belki yarım saat uğraştı,onların şöyle sakin durduğu bir anda fotolarını çekip veremedi,üstte kafa kafaya alın alına vermişler alt taraf dansöz gibiydi vallakaydirigubbakcemile3,
yandıkkkk

şimdiden afiyet olsun ozamn size şekerler opuyorumnanaktan

ben öle düşünmüom valla bence onlar bizm daha karnımızdayken beraber olmayı ve paylaşmayı öğreniolarr dimmi amaa yerimseniben

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…