Arkadaşlar ikiz hamilelik dönemi nasıl geçiyor?

ya bize deseler ki ayrı keselerde bebekler doğmaz,bu bir açıklamadır,ama anne ben normal istiyorum diyorsa da sonuçta bir dinlemek lazım bence,

ah ahhh canım işte sorun o aydınlatmıyolarki. hele serdar bey sağolsun sezeryan olacak o kadar dedi ve bitti yani. benim babamda çift yumurta ikizi ama babaannem çatır çatır doğurmuş valla..

1 kilo da cebindeki selpaklar olabilir kanımca canım,onları çıkarıp tartılsaydınkaydirigubbakcemile3
ay kıs olabilir vallaa kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3vvkaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

korkutmak istemem ama canlı normal doğuma tanık oldum istemem valla yaa

kız zaten bana sezeryan olsaydım bu kadar acı çekmezdim dedi ve doğum anını hatırlamadığını söyledi.....aslında en iyisi normal doğum ama ben asla ve asla doğuramazdım ....gerçi sancılarımı çok derinden yaşamadı o konuda şanslıydım
sancım çok yüksekken dok.bana ilaç verelim acın çok demişti ....yok demiştim nst bakınca sancıların tavan yaptığını gördüm.....

ama sezeryandan korkma bende alerjik astım var bende çok korktum
benim acil olduğu için anestezi uzamnı değerlendirme yapamadı ve solunum durunca yoğum bakıma girdim......

ama inş.sen planlı gireceksin ve anestezi uzmanı değerlendirecek seni

ve gerçekten nasıl girersen ameliyata öle çıkıyorsun .....arkadaşım sezeryan oldu misler gibi hemen yürüdü ve sütü geldi.....şans işte kızlarr

kendımı bıldı bılelı normal dogurmam derım.yasasın sezeryan..:hooray:Ben dayanamam o acıya delirme noktasına geldik diyorlar.ınş. epidural....

dimi kaswacımmkaydirigubbakcemile3

dırımkızı senin işin başlı başına bir vukuat zaatenn,ne demek istediğini anladım ama..

Bilmiyorumm,
her halukarda sezaryen olucaz,inşallah dikişler çabuk iyileşiir,sütümüz geliir de sıkıntı olmaz,tek derdim o valla

kızlar bebekler dogduktan sonra yıkatacakmısınız yavrusları

nasıl yıkatacakmısınız,yıkamıyorlar mı zaten,
yada bize mi soruyorlar yıkayalım mı yıkamayalım mı diye,anlamadımmbenneyaptımki

selammmmmm zemuszemus

kızlarr şimdi yıkamiolar ya bebekleriiii göbek bağı düşene kadar ben öle biliom vallaa

Bu koyu muhabbet arasına girip bir soru sorayım Hymarry sana,yanlış hatırlamıyosam bir ara fitil kullandığından bahsetmiştin ne için kullanıyorsun cnm,bende akıntı ve birazda kaşıntı var dr gyno-lomexin diye bir fitil verdi bana ama hala cesaret edip kullanamadım ben?

egelliii hoşgeldin canııım,yine uykulardamıydın yoksa?

Canım ben baktım şimdi ilaç gyno-cenesten diye bir fitil,
doktorun verdiyse endişe etmeden kullan canım,güvelidir,bunlar birbirinin ismen türevi ilaçlar,aynı işlevi görüyor..
Kaç doz,bir kez mi iki kez mi kullanacaksın?

selammmmmm zemuszemus

kızlarr şimdi yıkamiolar ya bebekleriiii göbek bağı düşene kadar ben öle biliom vallaa

doğum videolarında falan görüyorum sadece siliyorlar,öyle mi veriyorlarr,ıyy öyle de olur mu yaaw

bebişlerimin oto koltuğu+ana kucağı geldiiiiii kutularıı açtım şimdii süperlerr yaaaaaa opuyorumnanaktan

bebekler göbek bağı düşene kadar yıkanmadı kızlar benimkiler yağlı çıkmış yıkamışlar ama göbeğe su deydirmemişler öle dediler

nasıl yıkatacakmısınız,yıkamıyorlar mı zaten,
yada bize mi soruyorlar yıkayalım mı yıkamayalım mı diye,anlamadımmbenneyaptımki

Bebek üzerini kaplayan bir sıvıyla çıkacak ya onu yıkatmamak gerekmiş çünkü çok faydalıymış o kremsi şey verniks adı. bebeğin anne karnından dışarıya uyum sağlamasında fayda sağlıyormus.ben istemiyorum yıkatmayı ama özellerde yıkıyorlarmıs.Devlette yıkamaıyorlarmıs bebegı ...

Cnm içinde 2 tane var 3 gün arayla kullanın yazıyor ,ben nette araştırırken fitil kullandıktan sonra pembe akıntım oldu gibi yazılar okudum o yüzden endişe ettim kulanıp kullanmamak arasında...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…