Arkadaslar histereskobi yaptran varm?

merhaba ceyda benimde cektirmem gerek hatta sadece histeroskopi değil laproskopi histeroskopi istedi dr um dun belli oldu heyecanla arastırma yapıyorum bende.
peki sende et parcaları hsg de belli oldu değilmi nasıl bir goruntu var hsg de ?

benım hsg mı ceken dr söledı bn daha görmedım duyunca cok uzuldum hsg fılmını haftaya alıyorum bn daha görmedım dr umu aradım hısteroskobı yontemıyle olacagını söledı :KK43:
benm ıcın haftaya buyuk gun hersey karara baglanacak oyuzden arastırma yapıyorum

dr un raporları gormeden histeroskopi mi onerdi yani on fikir mi sadece ? hadi insallah hayırlı sonuçlar alırsın

arkadaslar rahımımde et parcaları varmıs ve bu yuzden dusuk yapıyormusum bunu dun ögrendım rahım fılmım cekıldıgınde.aranızda hıteroskopi cektıren varmı? çok korkuyorum :KK43:

merhaba arkadaşlarr ben bundan 2 sene önce düşük nedeniyle kürtaj oldum ilk gebeligimdi dr hiçbir şekilde bizi bilgilendirmedi ve sonucunda rahim zarlarım yapıştı. daha sonra histreskopi ile açılacagını söylediler. zeynep kamil hastanesine yattım ameliyattan bir gün önce o gün ilaç falan veriyorlar ertesi gün anestezi ile ameliyat yapılıyor.bende panik atak oldugundan dolayı anesteziden korktum o yüzden bir bakalım eger çok yapışık degilse bu şekilde açabilir dediler iki tane sakinleştirici vurdular ben yarı baygın hiçbirşey hissetmeden kolay bir şekilde operasyonu atlattım. ama ameliyattan sonra tekrar röntgen çektirmeyi ihmal etmeyin ben çok geç çektirdim ama herşey yolundaymış ve ben 2 ay sonra hamiş kaldımm şimdiden geçmiş olsun arkadaşım.acil şifalar

bende ılk dusugumde kurtaj oldum.2.sı kendılıgınden dustu.dusuk nedenı arastırılken rahım fılmı de cektırdım orda bana fılmı ceken dr söledı.rahımınde et parcaları var dedı.ben baya uzuldum hemen aglıyarak kendı dr umu aradım.oda bana bunu kımın ne hakla söledıgını felan söledkten sonra eger öle bırsey varsa hıstereskobı yontemıyle alınacagını söledı.rahım fılmımın sonucunu salı gunu alıcam ınş.o zaman ortaya cıkıcak. arkadaslar benm yaptıgım arastırmalar netıcesınde 2. dusugumden kalan parcalar olabılecegını söledıler.o parcalar etımle butunlesmısse oyuzden benı zehırlememıstır dıye duyumlar alıyorum.sızlere gercekten çok tessekkur ederım.ben sonuctan haberdar ederım sızlerı

bende ılk dusugumde kurtaj oldum.2.sı kendılıgınden dustu.dusuk nedenı arastırılken rahım fılmı de cektırdım orda bana fılmı ceken dr söledı.rahımınde et parcaları var dedı.ben baya uzuldum hemen aglıyarak kendı dr umu aradım.oda bana bunu kımın ne hakla söledıgını felan söledkten sonra eger öle bırsey varsa hıstereskobı yontemıyle alınacagını söledı.rahım fılmımın sonucunu salı gunu alıcam ınş.o zaman ortaya cıkıcak. arkadaslar benm yaptıgım arastırmalar netıcesınde 2. dusugumden kalan parcalar olabılecegını söledıler.o parcalar etımle butunlesmısse oyuzden benı zehırlememıstır dıye duyumlar alıyorum.sızlere gercekten çok tessekkur ederım.ben sonuctan haberdar ederım sızlerı

Merhaba canim. rahim filimi benim de temizdi.bu yuzden cocuk icin tedavilerim devam etmisti. sonra histereskobiye gonderdi orumcek avi gibi birseyler oldugunu soyledi rahimi temizledi daha once gecirmis oldugum amelyattan sonra yapismis rahim zarlarin acti.Bunlari hersey bitince soyledi. onceden bu olaylari anlatirsa belki de korkardim.Orumcek avi bu kelime urkuttu. Histereskobiden 15 dk sonra ayaga kalktim ve eve dondum.Sukur kendimi iyi hissettim.Bu yuzden rahim filmi temiz olup yini de gonderirse korkmaya gerek yok. hicbirsey hissetmeyeceksin en azindan bende boyle olmustu. simdi canim eger et parcasi kalirsa belki yanlis anlamis olabilirmisin bu mumkun degil bildigim kadariyla boyle durumda mutlaka dusukten 3-4 gun icerisinde sorun cikardi .Gecmis olsun.doktorundan boylebirsey olabilecegini sorabilirmisin. mutlaka haber ver. Allah yardimcin olsun.

mrb öncelıkle tesekkur ederım cevaplarınız ıcın yarın benm ıcın buyuk gun gıdıp rahım fılmımı alıcam ve dr uma gösterecegım rabbım hakkımda hayırlısı ne ıse onu nasıp etsın.allah herkesın gönlune göre hayırlı evlat versın

Merhaba canim. rahim filimi benim de temizdi.bu yuzden cocuk icin tedavilerim devam etmisti. sonra histereskobiye gonderdi orumcek avi gibi birseyler oldugunu soyledi rahimi temizledi daha once gecirmis oldugum amelyattan sonra yapismis rahim zarlarin acti.Bunlari hersey bitince soyledi. onceden bu olaylari anlatirsa belki de korkardim.Orumcek avi bu kelime urkuttu. Histereskobiden 15 dk sonra ayaga kalktim ve eve dondum.Sukur kendimi iyi hissettim.Bu yuzden rahim filmi temiz olup yini de gonderirse korkmaya gerek yok. hicbirsey hissetmeyeceksin en azindan bende boyle olmustu. simdi canim eger et parcasi kalirsa belki yanlis anlamis olabilirmisin bu mumkun degil bildigim kadariyla boyle durumda mutlaka dusukten 3-4 gun icerisinde sorun cikardi .Gecmis olsun.doktorundan boylebirsey olabilecegini sorabilirmisin. mutlaka haber ver. Allah yardimcin olsun.

canm bnım rahım fılmım zaten temıs cıktı fılmı ceken dr öle söleyıp benı korkuttu drum bırseyımın olmadıgını tuplerımın de acık oldugunu söledı ama dusuk teshısm knuldu kanımda pıhtılasma varmıs artrık hamıle kalaılırmısım 9 ay boyunca hergun ıgne olacakmısım tesekkur ederım

arkadaslar rahımımde et parcaları varmıs ve bu yuzden dusuk yapıyormusum bunu dun ögrendım rahım fılmım cekıldıgınde.aranızda hıteroskopi cektıren varmı? çok korkuyorum :KK43:

evet canım 2 defa histereskopi oldum çokta korkulacak birşey değil küretaj gibi birşey zaten anezteziyi alınca hiç birşey duymuyorsun ALLAH (c.c)şifalar versin inşallah heipmize

bendede et parçası var ama doktor önce bebek diyor bende düşükten korkuyorum ultrasyonda ortaya çıktı. 8 mm-5mm çok küçük dedi zararı olmazmış sizinkinin boyutu nedir ben çok korkuyorum.

X