Arkadaşlar Hepiniz çok Sağolun ( Ulaşcan Dün Gece 11,00 Has. çikti.)

ayxsxe&serkan

BİRİCİKLERİMMMMM.. :))
Kayıtlı Üye
28 Aralık 2007
4.721
2
39
ARKADAŞLAR İLGİNİZ İÇİN ÇOK SAĞOLUN EVET DÜN ULAŞI ÇIKARDIKK AKŞAM GİTTİKK ALLAHA ŞÜKÜR ATLATTI FAKAT HALA KONTROL ALTINDA AYY COCUGUMUM GÖZLERİ BİLE AÇILMIYOO HALSİZZ Bİ DURUMDA EVDE YATII ŞİMDİLİK İYİ ALLAHA ŞÜKÜRR..DUALARINIZ İÇİN TEKRAR TEKRAR ÇOK TEŞ. EDERİMM... a.s.a.s.a.s.a.s.:enbuyukkk:

çok çok çok Geçmiş Olsun Tatlim Allah Acil şifalar Versin

Canım çok sevindim hadi tekrardan geçmiş olsun.Annesinin gözü aydın demekki ettiğimiz dualar kabul oldu:dance:

Evet Arkadaşlar Biş Yok şimdilik Fakat Arkadaşim Diken üstünde Dikkat Ediyorlar Sürekli Ateş ölçüyorlar...........

canım gözünüz aydın allah onu annesine babasına bağışladı çok şükür

konuyu şimdi öğrendim ama çoook geçmiş olsun rabbim şifasını versin bidaha hiç olmasın kapılardan uzak tutsun bebeğim benim nasılda kötü olmuştur kıyama allah benden alsın ona versin sağlık sıhhat ömür hepsinden sewgiyle kalın ulaşı öp olurmu benim için

canım gözünüz aydın ... hastaneden çıkmış ya... artık toparlar kendini hayırlısıyla....

gecmıs olsun ama bundan sonrada cok dıkkatlı olmak lazım dıye bılıyorum artık sureklı kontrol altında tutmak ateslenmemesını saglamak lazımmıs benımde bı arkadasımın kızı gecırdı gercekten cok zor bı de onun testlerı falan oluyomus hasar kaldımı(allah korusun)diye ..allah sıfa wersın

X