arkadaşlar hastane ve doktor tavsiye eder misiniz?

canxoxzxuxm77

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
5 Ağustos 2008
76
0
merhaba kızlar sürekli gittiğim doktorum hastane değiştirdi..başka bir doktor bulmak zorundayım..medicana beylikdüzü selman laçine gitmeyi düşünüyorum...bilgisi olan var mı?tavsiye etceğiniz bir hastane var mı ücretler doktorlar hastane temizliği ile ilgili bilgi verirseniz çok sevinirim...istanbul avrupa yakasındayım..

Son düzenleme:
canım ben gitmedim ama selman laçinin çok iyi bir doktor olduğunu duydum.araştırdımda.gerçekten iyi eğitimli tecrübeli bir doktor.
bide hospitalium var.orasıda çok iyi bir hastane.

evet bende Selman Laçin in çok iyi ve başarılı bir doktor olduğunu araştırmalarımda öğrenmiştim.İstanbulda olsaydım kesinlikle Selman Laçine giderdim..
kez Selman Lain beyle mail yoluyla haberleşme fırsatım ldu sorularımı yanıtlamıştı.Hatta çağırdı ama gidemedim uzak çünkü..
Selman beyin sitesine girip mail adresinden ön görüşme yapabilirsin istediğin herşeyi sor maddi manevi.Cevap alabiliyorsun canım
Selman Laçin ve Memorial Semra hanım derim..
Geçmiş olsun canım ALlah yardımcın olsun

evet canım izmir 9 eylülde çalışırken aynı mahallede otururdk.ve o zaman çok duyardık ne kadar iyi bir doktor olduğunu.

canım medicanadaki dr hakkında bir bilgim yok.. ben beylkidüzü acıbademde dr. aylin tatlıadıma gidiyorum.
çok iyi, anlayışlı ve güleryüzlü bir dr.
denemeni tavsiye ederiim..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…