arkadaslar hamileyim fakatmide bulantım falan geçti hiç yok..normalmi

E

EU1

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi EU1
arkadaslar hamileyim fakatmide bulantım falan geçti hiç yok..normalmi????
2 ay 23 günlük hamileyim.ilk baslarda çok mide bulanmam kusmam oldu.ama su anda hiç yok..normalmiidir??bu kadar erken geçermi mide bulantıları..eskiden çok kötüdüm kimsele konusmak istemiodum ,sadece uyumak yatmak yorgunluk halsizlik vardı..simdide var ,,uyumak yatmak yorgunluk halsizlik ama eskisi gibi değil eskisine göre daha dinamiğim...benim gibi yasayanlar varsa yazarlarsa içim çok rahatlar ve sevinirim
saygılarımla..

:1hug:

• Konu Sahibi EU1
canım normal bence bende öyle oldum..kafanı takma çok öpüyorummm a.s. eğer kafanı takıyosan dr sormanı tavsiye ederim rahatlamış olursun.

• Konu Sahibi EU1

evet cnm cok normal ama malesef tam gecti dedigin zaman tekrar basliyor bendede oyle olmustu tam bitti heralde dedigim anda tekrar baslayiverdi muhtemelen sendede oyle olacaktir tabi eskisi gibi olmuyor sen yinede sabahlari kalkar kalmaz hemen biseyler ye cnm demedi deme

• Konu Sahibi EU1
çok normal canım üzülmene gerek yok ben ilk hamileliğimde 9 ay boyunca çektim yiyip içemedim.İkincisinde ilk aylarda bile olmayınca doktora sordum acaba hamile değilmiyim diye bana güldü ve şanslısın işte daha ne istiyosun dedi sende doktorunla görüştüğünde soruver bakalım bence sen de şanslı annelerdensin ne güzel istediğini ye iç işte hamileliğinin tadını çıkar

• Konu Sahibi EU1
canim Benim Insanlarin Günü Gününe Uymuyorki Senin Bulantilarinda Hep öyle Olacak Diye Bir Kural Yok...
Inşallah Hiç Bulantin Falan Olmazda Rahat Bir Hamişlik Dönemi Geçirirsin..ve Inşallah Bizlerde...

• Konu Sahibi EU1
tesekkür ederim hepinize.ya acaba bisimi var die kendimi yiyomusum.bugün bel ağrım var kasıklarım karnım acıo..ya acaba düsükmü olcakçok korkuom yarın sabahtan bi doktora gidicem..düsük belirtileri neler bilen varmı??

• Konu Sahibi EU1
arkadasım senın yine miden bulanmıs benim toplasam toplasam 4 ayda 3 kez kusmamısımdır bile :) ye iç yarasın ne güzel işte

• Konu Sahibi EU1

düşüğün en önemli belirtisi kanama eğer kanamam yoksa ağrılar için üzülme bebek yerleşirken ağrı yapabilir çok normal

• Konu Sahibi EU1
bende yeni hamileyim ve senin gibi bulantım felan olmuyo arada mide yanması oluyo. Kasık batmaları ve göğüs hassasiyeti ben henüz keseyi görmeye bile gitmedim doktorumun yoğunluğu nedeniyle 14 temmuza randevu alabildim ve keseyi kalp atışını görmeden de hamile olduğumu anlayamayacağım gibi:) bana da şanslısın diyorlar ama ne bileyim hamile gibi hissetmiyor insan kendini...

walla ben şuan 24 haftalı hamileyim tekmeler çok kuwwetli ama ben bile hala inanamıyorum hamile olduğuma bu mucizeye inanması güç ama mideniz bulanmıy diye korkmayın şükredin bendede olmadı ama ii kide olmadı umarım zorlanmasınız öle dewam eder bendede ağzıma su geliyodu ama o da geçti Allaha binlerce şüürlerler olsun çok rahatım

düşüğün en önemli belirtisi kanama eğer kanamam yoksa ağrılar için üzülme bebek yerleşirken ağrı yapabilir çok normal

benmde kasık ağürım çok olmuştu ama çok şükür bugüne geldik rahim büyüdüğü için bu ağrılar normal ama sen yinede doktoruna danış belki idrar yolu enfeksiyonu gibi bi sorunun wardır gebelik bu rahatsızlık sinsi olurmuş tahlil yapmadan çıkmazmış kolay kolay bendede olmuştu ama yinede bu ağrılar moralini bozmasınyerimsenibensengözlerimebaksanab

canım bence bunda kafaya takacak bişi yokki ben 7+3 günlük hamişim maşallah ne mide bulantısı ne başka bişi. doktora sordum herşey senin elinde dedi bunu kafana takarsan kendin yaratırsın mide bulantını dedi ama dediğim gibi hiç bişeyim yok sanki hamile değilim gibi amaaaa hamileyim çünkü bebeişimi ve kalp atışını gördüm

allah korusun öyle düşünme canım...bu ilk aylarda normal tatlım..moralini bozma..:1hug:

canım öyle herşeyi kafana takma.herşey çok normal.bebişler büyüyo yaa ondan kasık agrıları oluyoo.mide bulantısına gelince bende cıkarmıyorum ama 2-3 gün öncesine kadar accayip bulantılarım oluyodu.sanki dün bu gün daha az gibi.ve de hamilelik ilerledikce geçicekmiş bulantılar.

hepinize tesekkür ederim:)
bugün sağlık ocağına gittim, çarsambada hastaneye gidicem.bu kalça ağrıları ve bel ağrıları sunlardan dolayı oluyormus burrda bilgiyi sizle paylaşmak istedim=
rahim genislerken onu tutan elastik dokular gelismeye ayak uydurmak için gerilirmis,,gerilme sonucu ağrılar olusurmus..hepiniz sağolun iiki varsınız :))

Hiç merak etme her şey yolunda, bende 12 haftalığım ne midem bulantı ne iştahım kesildi,Kızkardeşim hamileliği de benimki gibi geçmişti.Senin yine bulanmış, bende bulantı adına hiç bir şey yoktu.a.s.

tatalım nerdeyse 3. ayını tamalıyosunzaten 13. haftadan itibaren vücüt kendini toparlamaya başlıyo bulantılar azalıyo
yerini baş ağrılarına bırakabilir belki, bende senin gibi endişe ederdim mide bulantılarım kesildi neden diye ama normalmiş böyle olması artık bulansada çok az bulanır oda ara ara endişelencek bişi yok yanii..

bende bi ara mide bulantılarım geçti diye sevindim 3 gün sürdü hala devam ediyor canım ck sıkılıyor
hele belim bi ağrıyordukiii iyiki o geçti
şu aralar kasıklarımda ağrılar var yolda yürürken oluyor adım atamıyorum vallaa memlekete gidicem 1 hafta sonra hemen dr. gidicem

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…