arkadaşlar hamilelik öncesi bu şekilde yaşayan oldu mu?:(:(

cancanek

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
10 Mart 2011
155
4
kızlar ben en son mayıs 15 de adet oldum. 32 günde bir. doktor düzenli dedi.(mart7-nisan11-mayıs15)haziran ayı 12 si şüpheli ilişki oldu ve 14 ü kahve leke ve 3 gün birer damla pembe kan geldi ama adetim gibi değil silince oluyo hiç akmadı. geç döllenme olur mu bugün hala yok adet gelmedi.iki hafta önce kan tahlili yaptırdım 0.100 idrar tahlili yaptım bugün yok bişey.halen geç dmllenme olup idrarda çıkmamış olur mu çok istiyorum adet söktürücü de kullanamadım..önümüzdeki hafta 15 i gibi adet günüm sizce günün geçmesini mi beklemeliyim

hayır haziranda adet olmadım 12 gibi eşimle ilişkiye girdik 14 ü gibi kahverengi akıntılar oldu ama çok değil 3 gün sonra peçeteye pembe kanamalar oldu ama adet gibi değil 3-4 gün sürdü toplasan 1 ped doldurmaz işte 12 si geç döllenme olur mu diye bekledim hep çünkü o ay baya stres yaşadım malum okulun son günleri falan filan.. ekim ayında da adet öncesi aynı bu şekilde ilşkiyle kimyasal gebelik olmuştu of yani böyle...

mutlaka bi doktora git bence canim. ustune mi gordun diycem acaba ama 2 gun icerisinde olmaz bu iliskiden sonra.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…