Arkadaşlar hamile miyim testlerden anlayanlar yazar misiniz

mkrrmdyn

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
3 Eylül 2024
43
2
25
4 Eylül de Regl oldum daha sonra ovulasyon günlerini takip ettim gün aşırı ilişki yaşadım son 5 gündür bel ağrısı ve kasık ağrısı gaz duadak kenarında uçuk yaşadım bugün erken gebelik testi yaptım akşam üzeri ama ilk idrarla değil görülmeyecek kadar hayalet bir çizgi var ışıkla zor anlıyorum test için erken mi gecikmeyi beklemeli.miyim

Bende öyle öğrenmiştim. Beta değeri düşük olduğu da hayalet çizgi çıkıyor kan verip netleştirirsiniz

1 gün geçsin yapın silik çizgi çıkar. Allah hayırlısını versin

Bende bilmiyorum ki sadece bir arkadaşımın başına gelmişti ilk hamileliğinde dudakları uçuk olmuştu :) şuan hamile misiniz
Hamile olup olmadigimi bilmiyorum. Dongumun 25ci gunundeyim ve 1 haftadir asiri gogus agrisi, karinda agrilar , gaz siskinligi, dudakta ucukyasiyorum. Ama 2 haftadir Duphaston ilacina baslamisim. Onunla da alakali ola bilir vucudumda olan degisiklikler

Dudak kenarinda ucuk ne alaka?) onu anlamadim. Hamilelik belirtisimi? Yanlis anlamayin ben de tum bunlari yasadim da o yuzden soruyorum
Suan bende bunu görünce şaşırdım ama benimde uçuk çıkmıştı rüya gördüm diye sandm hamileligimi öğrendim hemen sonra ondanmiymis

Suan bende bunu görünce şaşırdım ama benimde uçuk çıkmıştı rüya gördüm diye sandm hamileligimi öğrendim hemen sonra ondanmiymis
Hayirli olsunn bu arada. Kusura bakmayin bunu yazmayi unuttum. Eski hamilelik diye dusunmustum meger yeni ogrenmissiniz) Allah hayrilisi ile kucaginiza almayi nasip etsin. Sadece bisey sormak istiyorum. Sorum icin simdiden kusura bakmayin. Duydugum kadariyla hamileligin ilk baslarinda kokusuz sivi geliyormus. Sizde de ole mi? Bende gelen adetten onceki gibi beyaz akinti kokusu da az da olsa var

Bende de var ama benim var mı yok mu belli değil galiba ben erken test yaptım adete 6 gün var o yüzden çıkmamış olabilir gecikmeyi beklemek lazim

Amin sagolun yani bende hatta akıntı olmadığı bile oldu ben adet olcam heralde diyordum çünkü bir gün boyunca hiç akintim olmadı peçeteye gelen bile vajinal kuruluk yaşadım yani daha sonr aogrendikten sonrada beyaz sarı karışık kokuluydy sNrm yanlış hatırlamıyorsam o zaman bile akintim yoğun değildi bazen beyaz geliyordu ama ilk hamileligimde adetime yakın beyaz akıntım çok olmuştu baya

İlk hamilelikte testte ne zaman öğrendiniz ki adet gecikmesinden sonra mi

Adetten önce yaptiniz mi gecikmeden once
Hayır yapmadım sanırım üstüne görme yaşadım 4 günlük adet gördüm geçen ay bidaha ki ay adete 1 hafta kala sancı çektim adet sancısı 2 gün geçince test yaptım pozitif bu ilk gebeligimde oldu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…