arkadaşlar gebelik konusunda bilgisi olanlar bakabilir miii?

esmanur35

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
3 Ağustos 2024
9
0
21
arkadaşlar geçen ay reglim ilk defa iki gün sürdü ama çok yoğun kanadım ped değiştirdim iki günün sonunda bitti.şimdi yumurtalama dönemim gelmek üzere sürekli su gibi ve yanında beyaz kremsi bir akıntı geliyor.korundum ama geçen ay regl olmama rağmen sancılı bir şekilde,hatta kıvranarak yine de hamile olma olasılığım var mı?bu yaşamış olduğum şey yerleşme kanaması mıydı,olunca sancılı mı oluyor böyle?tek seferde korunup hamile kalınabilir mi bu kadar kolay mı,ertesi gün hapı içmeme rağmen ama tam ovulasyona denk gelmişti.içimde korkularr korkular.stresten midem de bulanmaya başladı.bilgisi olan yardımcı olsun lütfenn

arkadaşlar geçen ay reglim ilk defa iki gün sürdü ama çok yoğun kanadım ped değiştirdim iki günün sonunda bitti.şimdi yumurtalama dönemim gelmek üzere sürekli su gibi ve yanında beyaz kremsi bir akıntı geliyor.korundum ama geçen ay regl olmama rağmen sancılı bir şekilde,hatta kıvranarak yine de hamile olma olasılığım var mı?bu yaşamış olduğum şey yerleşme kanaması mıydı,olunca sancılı mı oluyor böyle?tek seferde korunup hamile kalınabilir mi bu kadar kolay mı,ertesi gün hapı içmeme rağmen ama tam ovulasyona denk gelmişti.içimde korkularr korkular.stresten midem de bulanmaya başladı.bilgisi olan yardımcı olsun lütfenn
Canım korunmasız her ilişkinin gebe kalma olasılığı tabiki var
Ben de bir ara korunmasız ilişki yaşadım ertesi gün hapı aldım gebe kalmadım ama gebelik belirtileri çok yaşadım

Neresi kaba hanımefendi siz garanti verebilir misiniz nerden bilelim test yapsanız kesin sonuç elde edersiniz demek ne zamandan beridir kabalık oldu ?
Konuşma üslubunuzdan dolayı kabasiniz daha nazik bir şekilde test yapın diyebilirdiniz. Hanımefendi zaten bilse yazmazdı fikir almak istemezdi

ç
Ben de bir ara korunmasız ilişki yaşadım ertesi gün hapı aldım gebe kalmadım ama gebelik belirtileri çok yaşadım
korunmasız hiç yaşamadım korundum üstüne iki gün sonra emin olamadığımız için ertesi gün hapı içtim.ama nedense belirti yaşıyormuşum gibi geliyor tam ovulasyon donemimde yaşadığımız için gebe kalmak istemiyorum çok gencim daha😔

ç

korunmasız hiç yaşamadım korundum üstüne iki gün sonra emin olamadığımız için ertesi gün hapı içtim.ama nedense belirti yaşıyormuşum gibi geliyor tam ovulasyon donemimde yaşadığımız için gebe kalmak istemiyorum çok gencim daha😔
Ben korunmayip içmeme rağmen ayni şeyleri yaşadım canım tam hamilelik belirtileri gibiydi

Bende yerleşme kanaması olmuştu. Adetime 3 gün kala oldu. Yerleşme kanaması adet gibi olmaz leke şeklinde olur. Rengi önemlidir. Mesela bende kahverengiydi. Kırmızı renkse kanamaniz zaten yerleşme değildir. Yerleşme kanaması pembe veya kahverengi olur. Bende 3 gün sürdü ama şu şekilde biraz leke oldu sonra hicbirsey yoktu ertesi gün. 3. Gün çok az leke daha geldi. Hepsini toplasan 1 ped doldurmayacak kadar oluyor canım

Ben hamile olduğunu düşünmüyorum. Yumurtlama donemin geldiğinde oluşan akıntı normal bir yumurtlama dönemi habercisi olan bir akıntı bence ama yinede test yapmanı oneririm

X