arkadaşlar eşimle ilk mahkememiz olacak ayrılmak istemiyorum.sizden rica dua

dua ile olacak işler mi bunlar anlamıyorum cidden. ya her gün on senelik konuları hortlatmanızdan belli biraz. lütfen gururlu olun. adam sizi istemiyor ya barışsanız ne olacak.

canım konunum okudum ama sanki başka biri var gibi

Allah gönlün neyi istiyorsa onu versin gönlünün istediğinide sana hayırlı eylesin canım

Ya bi şey dicem, yuva yıkılmasın diye dua etcez de ya hakikaten adam bıktıysa istemiyorsa, hayırsız bir birliktelikse? Onu napcaz şimdi?

Hakkınızda hayırlısı olsun. Belki ayrılmayacaksınız ama gene devam ederse aynı şeyler ne yapacaksınız. Daha çok kırılıp yıprancaksınız.

Canın çok yanıyor belli ki. Ama yine de kafanı kaldır, aklı selim ol. Belli ki eşin seni senin onun sevdiğin gibi sevmiyor... Böyle tek taraflı olmaz. 3 ayda boşanma kararı da alınmaz üç beş tartışmayla. Ben duamı ediyorum; Allah gönlüne ferahlık, kaderini kabul edip yaşamanda kolaylık, Hakkında hayırlısını nasip etsin. Lütfen kendini de başkalarını da hırpalama....

Madem onsuz yapamayacaktin evden gitmeseydin sana ne yaparsa yapsın, ailesiyle iyi gecinseydin herşeyi onun istediği gibi yapsaydin,kusura bakma ama takıntılı bir kadın olduğunu dusundum ,biraz gururlu ol ya adam istemiyor ışte seni ailesinin de buna sebep olduğunu sanmıyorum, evlenmeye de sen mi ikna ettin acaba?

Hayırlısıni isteyin Allah tan neyin hayır neyin ser olduğunu şüphesiz o bilir. İlerde daha büyük sorunlar yasayacaginiza simdi bitmesi hayırlıdır belki ben hakkinizda hayırlısı neyse onu versin Rabbim diyorum inşallah payiniza düşenle çok mutlu olursunuz

İns. Yıkılmaz yuvanız.. ama adam dava açtıysa gözden çıkarmış yuvayı belliki. Eşinle güzeelce konuş de ki yarın başka bi adamın kolunda görmek karını hazmedecekmisin..ben seni görsem kahrolurdum de ..dini açıdanda yuvayı kurtarmak için çabalamak gedekirmiş çünkü.

Her şerde bir hayır ara bence saplantı haline getirme vardır bir hayır de

Sevgili arkadaşlar.ben yorumların birçoğunu çok acımasız buldum. Bazen insanlar biribirlerini severler ama saçmasapan gurur meseleleri yüzünden hayatlarını mahvederler. Arkadaşımızın bulunduğu durum yaşamayanın anlayabileceği bir durum değil ne yazık ki...
B baharciceginur senin için İnşirah okudum canım. Rabbim eğer hakkınızda hayırlıysa yuvanızı bozmasın. Sen de bol bol Ya Cami Ya Vedud zikri çek canım.

yorumları okudum da bazılarınız ne kadar acımasız! soylemeden gecemedim! kadın kibarca dua eder mısınız dıye rica etmıs. eden eder, etmeyen etmez gecer. kımsenın gururunu sorgulamak sorulmadıgı surece kımseye dusmez. size "bana acımasızca yorum yapın" dememiş. çaresizlikle dua eder mısınız demiş. dogru ya da yanlıs. zaten bunu sormuyor. bu ne saygısızlık. fikirler söylenebilir de bu kadar acımasızca değil! herkes keske haddını bılse ve kibar olabilse.

umarım kalbinden geçeni Allah hayırlı eyler B baharciceginur

sağol cnm Allah razı olsun yaşamayan bilemez doğru söylüyorsun.

Rabbim inş yüzümüzü güldürür sizdemi aynı durumu yaşadınız?bunun içinden nasıl çıkarım nasıl atlatırım bilmiyorum

Ben fazla gururlu ve dik kafalı olduğum için; eşim de sert mizaçlı biri olduğu için biz de yeni evliyken bir takım sorunlar yaşadık tabi ki. Geçimsizlik gibi değil de; gurur meselesi oldu bazı şeyler. Şimdi iyiyiz Allaha şükür. Evlilik oturdukça yaş ilerledikçe, insan yuvasının kıymetini daha iyi anlıyor. Rabbim sizlerin yuvasına huzur versin inşallah.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…