Arkadaşlar, düşüncelerinizi merak ediyorum

petek

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
24 Eylül 2008
81
1
36
ya arkadaşlar önceki konumda biraz ilişkimsen bahsetmiş.erkek arkadaşımın iş yeri vardı yurtdışıyla iş yapıyodu şu son ekonomik krizden dolayı iş yerini kapatmak zorunda kaldı ve iice sorunlu oldu artık aramasam aramıyo sürekli bu konuyu düşünüyo aklı tamamen karışık boçlarıda çoook. geçen yılda annesi rahatsızde bizim ewlenemememizin nedenide buydu hep bi sorun artık iice aklım karıştı...sorunlar sorunlarr yanee hiç devam edesim gelmiyo sorunlar beni mahvetti daha doğrusu onun sorunları napsm bilemiyorumm.sıkıldımm artık galiba sorunlar bitmiycek.:1no2:

Çok kritik bir dönemdeyiz maalesef..:nazar:
İşyeri kapanmalar,çalışanları işinden çıkarmalar..
Hep kötü haberler okuyoruz maalesef..:çok üzgünüm:
Ama insan sevdiği zor durumdayken onu yalnız bırakmamalı manevi desteğini esirgememeli bence..:teselli:

iyi günde kötü günde yanında olacak kadar sevmiyosunuz demekki
hayat bu belli olmaz yarın birgün sizin başınıza daha büyük birşey gelebilir
o zaman erkek arkadaşınızın sizinle devam etmek istemedigi durumunda siz ne hissedersiniz

anlıyorum seni...
fakat onun şuan sana ihtiyacı var, seni anlamana daha doğrusu.
biraz daha uyumlu ve anlayışlı ol canım benim.
herşeyin geçeceğini işlerin düzeleceğini ve ona güvendiğini söyle bence...

biraz arabesk bir yaklaşım olabilir ama "beklenen gün gelecekse çekilen acılar kutsaldır"

biraz daha sabret,kendinde farkındasın ülkemizdeki durumun. destek olman lazım...a.s.

Yanında olmalısınız böyle bir dönemde... Hayatın ne getireceği belli olmaz , bugün o yarın siz, ya da biz.. Yanında olmalısın diye düşünüyorum sende farkındasın aklının cok karıştıgının borçları oldugunun , belki mahçup oldugu için arayamıyordur belki arayacak kontürü yoktur ya da faturayı ödeyecek artı parası... Siz arayın destek olun , herşey yoluna girince , bence onun yanında olduğunuz için size minnet duyacaktır..Çünkü bu her yiğidin harcı değil artık kötü günlerde sevdiğine destek olmak..Tabii gerçekten seviyorsanız...a.sa.s.

bakallım bu kriz kaç aileyi daha yıkacak kaç aşkı daha yok edecek!

şu an ben de sevgilin gibi bir dönemden geçiyorum ama eşim hep yanımda, ona destek olmalısın.

ama suda var bence eger sende sürekli iliskinizden bahseder,
evlenecektik filan dersen o zaman bu durum onun icin daha
kötü olur.. eger yanliz kalmak istiyorsa ona zaman tani..
veya anladigim kadariyla sen yorulmussun.. o zaman
ona anlayisli davranmalisin..

hepinizi çoooook çoook ii anlıyorum,onuda gerçekten çok seviyorumm ama bu olay düzelince acaba başka hangi sorun çıkıcak diyede düşünüyorumm.bukadar zamanda hep onun sorunlarıyla uğraşmak yordu benii. onuda anlıyorum iş yeri kapandı bütün işçileri gitti çok büyük bi boşlukta sırf işçilerinin olmaması bile beni mahvediyo diyor...onun için neler den vazgeçtim bilemezsiniz...ayrılmak değil belki niyetim ama bilemiyorumm :KK43:

en güzeli bence biraz iliski anlaminda ara vermek..
yani sen destegini hep tut, ona yardimci ol, anlayisli ve sabirli davran..
böyle bir dönemdeyken, onun su anda tabiki asktan cok diger
problemleri olacak..bu yüzden iliski anlaminda biraz ara vermek
ikinizide iyi gelecek diye düsünüyorum ....

X