Arkadaşlar dün test yaptim silik bi cizgi cikti ve adetim 2 gun gecikti goguslerimde cok agri var belim falan cok agriyo yardimci olabilirmisiniz

BEN AYCA

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
3 Ekim 2023
8
3
23
Arkadaşlar dün test yaptim silik bi cizgi cikti ve adetim 2 gun gecikti goguslerimde cok agri var belim falan cok agriyo lutfen teste bakip yardimci olabilirmisiniz

Hamilesiniz sanırım silik bile olsa çizgi çıkması önemli. Hemen kan verip teyit edin:)

Arkadaşlar dün test yaptim silik bi cizgi cikti ve adetim 2 gun gecikti goguslerimde cok agri var belim falan cok agriyo lutfen teste bakip yardimci olabilirmisiniz
Bende sabah test yaptım 3 tane ve hepsi kop koyu kırmızı çizgi çıktı hatta 2 testi 1 saat sonra yaptım ne olur ne olmaz diye

Eklentiler

• IMG-20231007-WA0079.jpeg
    IMG-20231007-WA0079.jpeg
    63,2 KB · Görüntüleme: 269
Bende sabah test yaptım 3 tane ve hepsi kop koyu kırmızı çizgi çıktı hatta 2 testi 1 saat sonra yaptım ne olur ne olmaz diye
Hayırlı olsun canım ben hamile değilmişim malesef inşallah en yakın zamanda banada nasip olur😘❤️

KIZLARRR 💗🙈adetim 2 gün gecti yogun beyaz akintim var bel kasik agrisi adet oldum diye lavaboya gidiyorum beyaz akinti adete 4 gun varken kan verdim gebelik yok 05.02 beyaz akinti neden olabilir enfeksiyon da yok

Kızlar reglim iki gün gecikti bugün akşam kan verdim negatif çıktı 0.2 erken mı verdim beklmem lazım miydi

X