arkadaslar değerim 371.92 sizce tekmi? ikizmi? üçüzmü?

nurten34

Guru
Kayıtlı Üye
12 Ağustos 2007
304
3
42
arkadaslar merhaba Allahım inşallah hepimizin için hayırlısını verir.24 nisanda transferim oldu.3 emriyo yerleştirildi.4 nisandaki testim 371.92 sizce değerim nasıl?

hayırlı olsun.üçüz olabilir,ama inşallah değildir.riskli oluyor hamileliği.Allah hayırlısını verir inşallah.

canım çok sevindim.değerin çok güzel.çoğul gebelik olabilir.ama sen şimdi bunları düşünme.kendine dikkat et.kendini fazla yorma.bu arada anneler günün kutlu olsun.Sağlıkla kucağına almak nasip olsun.

arkadaslar merhaba Allahım inşallah hepimizin için hayırlısını verir.24 nisanda transferim oldu.3 emriyo yerleştirildi.4 nisandaki testim 371.92 sizce değerim nasıl?

BU 14. gün değerin sanırım. . Tebrik ederim. Hayırlı olsun canım.
Tekiz gibi görünüyor. Belli olmaz ikizde olabilir.

arkadaşlar slm bende yumurta için iğne olmuştum ovitrelle ama adat oldum geçen ay tekrar doktora gittim adetimin 3.günü adetinin bitiminden 2 gün sonra gel dedi substene diye bir hap verdi 5 gün kullan dedi bitti gittim baktı 2 yumurta var dedi pregnyl diye 1 iğne daha verdi düzenli 2 güne bir ilişki dedi adetime 1 hafta var 13 mayısta dayanamadım kan tahlili yaptırdım 32.76 çıktı beta hcg. 2 gün sonra tekrar yaptırdım 15 mayısta 2 kat artması gerekirdi fakat benimki 13.96 düşmür başına bu tarz bişey gelen varsa bana yazsın ne olur....

X