arkadaslar çok şükür hamileyım

penses

Guru
Kayıtlı Üye
6 Ocak 2009
1.455
13
arkadaslar çok şükür hamileymişim uçuyorum mutluluktan bugün 10.gününm sabah idrar testı yaptım biri silik diğeri tam belırgın 2 çizgi çıktı sonra kan testı yaptırdım değerım 116.50 çıktı çok mutluyum darısı hepınızın basına inşallah pazartesı kontrole gidecegım

arkadaslar çok şükür hamileymişim uçuyorum mutluluktan bugün 10.gününm sabah idrar testı yaptım biri silik diğeri tam belırgın 2 çizgi çıktı sonra kan testı yaptırdım değerım 116.50 çıktı çok mutluyum darısı hepınızın basına inşallah pazartesı kontrole gidecegım

bak gününü beklemeden test yapıp boşuna stres yapmıştın kendine.neyse canım gözün aydın rabbim sağlıcakla kucağına almayı nasip eder inşallah.darısı başımıza.

tebrikler canım bak kendini üzdügüne degdimi zmanaı gelemden yaptın kendini ve bebegii sterse soktun neyse cok sükür sonu iyi oldu allahımm sagsalimkuacgını almayı nasip etsin..

elifimede nasıp etsın inşallah bu duyguyu çok güzel bi duyguymuş arkadaslar yaaaa isteyen herkese nasıp etsın

tebrik ediyorum canım...... eh senin için çok zorlu bir 10 gündü.... allah tamamına erdirsin...

evet sormayın arkadaslar çok zorlu bi 10 gündü biliyosunuz sizinde basınızı çok ağrıttım

hayırlı olsun Allah sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin benimde reglim yaklaşıyo heycandan ölücem siz galiba önceden bi test daha yapmışsınız tek çizgi çıkmış sanırım onu ne zamn yapmışstınız

canım onu 7.gün yapmıstım kanda da baktırdım oda negatıf çıkmıstı idrar testıde tek çıkmıstı çok üzülmüştüm bellı etmesemde

tebrik ederim sizin adınıza sevindim hayırlısıyla kucağınıza alırsınız inş.

inşaallah bi gün isteyen herkes bu duyguyu yaşar

cnm tebrik ederim ...
ben de takip ediyodum seni .. sonucun böyle çıkmasına çok sevindim :))
benim de 10. günüm bugün.. senin transfer de cumartesi mi yapıldı ozaman

ben de dün ve bugün idrar testi yaptım
hayal gibi bir çizgi görünüyo ama pek inanmadım ben perşembeye kadar bekliycem bakalım

evet arkadasım cumartesı yapıldı transferım buugün 10gün oldu yanı pazartesi doktora gidecegız bakalım ne diyecekler

canım ozaman sende de vardır canım benımde hayal gibi bi çizgiydi hatta inanamadım ilk defa böyle göründü doktora gittiğimizde hamılesın dedi hala hayal gibi canım pazartesı doktora gidene kadar inanamıyorum

canım hayırlı olsun senin adına cok sevindim darısı başımıza dikkat et kendine

inşallah canlarım benım darısı hepınızın basına çifter çifter inşalllaaaaaaaaaaaaaaaaaaaahhhhhhhhhhhhhh

Prenses cnm
:lepi:
burdanda tebrik edım dedım

Allahım tamamını erdırdır bebeğini sağlıkla kucağına almanı ve koklamanı nasip etsın

X