Arkadaşlar çok mutluyum inanamıyorum hamileyim

Bende hepinizi kutlarım.ınşallah hayırllsıyla kucağınıza alırsınız.Aynı mutluluğu yaşamak dileğiyle.

ne mutlu tatlım sana .. RABBıM tamamına erdirsin....sağlıkla kucakla inşallah .... babayıda senide tebrik ederim...değerlerin yükselecektir tatlım... bizi mutlaka bilgilendir ...

cnm tebrik ederim bence degerin normal daha cok yeni hamilesin iki gun sonra testi tekrarla iki kati cikarsa hersey normal demektir allah saglikla kucagina almayi nasip etsin bebeisini isallaha.s.

tebrikler canım..Rabbim sağlıklı sıhhatli kucağına almayı nasip etsin..amiiinn..

bugun beta hcg tekrarladım dr oyle ıstedı cunku kesem gozukmedı ve degerım 1182 cıktı yanı bı haylı yukselmıs ama normalmı 5 gun ıcınde 99 dan bu rakama cıkması kese ıcın daha erken olabılır dedı dr tekrar gıdecem sımdı ben kac haftalık hamıleyım kızlar yaa lutfen anlayanlar yardımcı olsun bana...

canım daha rahime girmemiştir belki 3-4 haftada rahime geliyor bebek onun için kesen görünmemiştir sanırım inşalah 1-2 haftaya kadar görünür

Tebrikler canım. :hooray: :teytey: Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallahhhh... :Saruboceq::Saruboceq: :Saruboceq:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…