arkadaşlar çok merak ediyorum cvp acil

E

enise85

Ziyaretçi
ben nisanın 6 adet oldum bikaç gün önce yumurtlama günlerimdi. dün ilişki bittikten sonra sol kasığımda bıçak gibi batan bi ağrı oldu ama 10-15 dk sürdü. acaba yumurta döllendi ondan dolayı mı ağrım oldu acaba cvp verirseniz sevinirim...

Canim öyle şeyler Banada Her Ay Olur Hele çoçuk Düşüneli Sürekli Oluyor.:) Bence üstüne Fazla Düşme Ben Psikolojik Olarak Gögüs Ucu Kararmasi Bile Yaşadim Mide Bulantisi.baş Dönmesi Bütün Hamilelik Belirtilerini Ama Adetimmi Psikolojimi öyle Bir Etkilemişimki 7 Gün Geçikti .test Aldim Yaptim Negatif Ve O Anda Adetim Geldi Beyin Rahatlamiş.hiç Bunlari Kafana Takma Ben 12 Aydir Bekliyorum.artik Bunlara Aliştim.takam Olacagi Olursa Oluyor.yoksa Hormonlarini Mahvediyorsun Takarsan.

a.s yumurta çatlarken oluyor zannedersem o ağrılar:dance:

evet canım yumurtlama sancısı olurmuş bana oluyo bazen.ama bu illaki döllendigi anlamına gelmez.eger iltihap varsa ondan da olur. ben de de ilişki sonrası kasıkgımda sancılar oluyordu.iltihap çıktı.umarım hamilesindir

Canim öyle şeyler Banada Her Ay Olur Hele çoçuk Düşüneli Sürekli Oluyor.:) Bence üstüne Fazla Düşme Ben Psikolojik Olarak Gögüs Ucu Kararmasi Bile Yaşadim Mide Bulantisi.baş Dönmesi Bütün Hamilelik Belirtilerini Ama Adetimmi Psikolojimi öyle Bir Etkilemişimki 7 Gün Geçikti .test Aldim Yaptim Negatif Ve O Anda Adetim Geldi Beyin Rahatlamiş.hiç Bunlari Kafana Takma Ben 12 Aydir Bekliyorum.artik Bunlara Aliştim.takam Olacagi Olursa Oluyor.yoksa Hormonlarini Mahvediyorsun Takarsan.

arkadaşım yazını okurken birden kendim yazdım sandım:)aynı şeyler benimde başıma geldi ama kendimi çok kaptırırsam oluyor

evet canım yumurta çatlarken ağrımış olabilir.ama umarım hamilesindirr allah gönlüne göre versin

X