Arkadaşlar çok kafam karıştı lütfen yardımcı olun

Hande1166

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
24 Ocak 2016
110
120
Merhaba arkadaslar
Ikı senelık evlıyım ve bır bucuk senedır bebek dusunuyoruz. Kılolu oldugum ıcın pcos teshısı konmustu adetlerım hep duzensızdı ben de bır senede 36 kılo verdım saglıklı beslenerek suanda 65 kıloyum ve son dort aydır da adetlerım gayet duzenlıydı hatta kafamdan bebek fıkrını atmak ıcın sıze sacma gelebılır ama lazer epılasyona basladım spor salonuna yazıldım .kendıme farklı aktıvıteler bularak bebek fıkrını unuttum ılıskı gunlerını bıle takıp etmedım . Son adet tarıhım 10 marttı ve bu ay 9nısanda olmam gerekırken 9 gun gecıktı tam adet olmayı bekledıgım gun kasık ve bel bacK agrım oldu hatta sevındım kendı kendıme duzenlı artık tam gununde oluyorum dıye ama 9 gun gectı hala adet olmadım 5. Gun aksamustu evde test yaptım negatıf cıktı bır test daha aldım ama hala yapmaya cesaretım yok. On gundur ayaklarımı ısıtamıyorun kı ben kısın bıle corap gıymeyen bır ınsandım. Gogus uclarımda hafıf acı var kı regl donemınde bıle hıc bır hıs olmazdı. Bel ve bacak agrımdan normal hayata adapte olamıyorum her wc ye gıttıgımde kesın regl oldum dıye gıdıyorm ama beyaz kokususz katı gıbı bır akıntı gelmıs oluyor cok az.
Bu sefer de negatıfı psıkolojım kaldıramayacagı ıcın ıkıncı testı bıle yapamıyorum. Basına boyle bısey gelen var mı ya da 5. Gun yapılan test dogru mudur?
Hayatımı tam duzene sokmusken bu gecıkme ve agrılar benı alt ust ettı.doktora gıtmekten kan vermekten negatıf sonuc alıp adet sokturucu kullanmaktan zamanında o kadar nefret ettım kı resmen fobım olustu. Kendımı hamıle psıkolojısıne sokup vucudumu dinlemek ıstemıyorum ama agrılar bana hatırlatıyor. Nolur bana yardım edin..
(Cok uzun yazdım bılıyorum cok doldum cunku

Soldaki 4 gun once yaptıgım sagdakı bugun sız de cızgı goruyor musunuz arkadaslar?

Eklentiler

• IMG_6690.JPG
    28,9 KB · Görüntüleme: 139
Merhaba bende şuan senin yaşadıklarını yaşıyorum acaba hamilemiydin merak ettim :)

Arkadaş 25 . Haftadaymis yazdığı tarihte hamile olsaydı daha doğurmuş olacaktı:) muhtemelen daha sonra hamile kalır, Allah isteyen herkese nasip etsin

Ben sonrasında 57 kıloya kadar dustum fakat olmadı dogal yollarla beklemek ıstemedık daha fazla tup bebekle hamıle kaldım canım.. umarım sen de en kısa zamanda saglıkla hamıle kalırsın
Gözün aydın allah analı babalı büyütsün canım sevindim :) aminnn inşallah canım :))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…