Aile Planlaması arkadaşlar çok acilllllllll

Aile Planması nedir ? Doğum kontrol yöntemleri, gebeliği sonlandırma, kürtaj konularının işlendiği bölüm.

Kybele64

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
5 Temmuz 2014
261
78
mrb arkadaşlar öncelikle iyi akşamlar, vaktinizi çok almadan hemen konuya giriyorum 3 aydir bebek deniyoruz ama zamanini tutturamadik bugun ovulasyon testi aldim ve biraz once yaptim pozitif cikti cizgilerden biri biraz silik digeri daha koyu.bu durum tam olarak ne anlama geliyor bir de ilişkiye sadece bugün mu yoksa bir kaç gün devam edilmeli mi?testi daha önce kullanan arkadaşlar varsa ve yorum yaparlarsa sevinirim çok teşekkürler şimdiden (son adetim 30 ekim di ve ortalama 28 günlük bir periyodum var)

gebelık ıstıyorsanız gün aşırı ilişki olmalı

Ovulasyon testi hic kullanmadim ama klomen+çatlama iğnesi kullandığım zaman dr iki gün de bir olacak şekilde 3 defa (yani bugünü ilk gün kabul edersek 17-19-21 kasım) ilişki öneriyordu.

36 saat içerisnde ilişki olması lazım diye biliyorum... ama en sağlıklısı bi arkadaşta demiş gün aşırı sex... kaçırma şansınız kalmaz bu durumda

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…