Arkadaşlar cok acil

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Zor durumdan kastim rapor rapor 12 gun gecikti is yeri onayi gec vermiş bu sebepten kaynakli 20 snde param zaten yaticsk bu ev sahibi ısrar ettiği odemesi oldugu icin tamamlamak zorundayim bu
yani normalde çalışıyorsunuz şuan ücretli izindesiniz doğru mu anladım? bir maaşınız var yani

Ya ortada milyon tane dolandırıcı dönüyor. Tutmuş burdan borç istiyorsun. Kimse inanmayınca beddua ediyorsun. Hala kötü durumdasın ama beddua edebiliyorsun ben de bunu anlamıyorum arkadaş. Ben sosyal platformda görmediğim tanımadığım insana borç vermem. Burada neler neler dönüyor. Parayı alıp engelleyen, sahte numara verip ulaşılamayan tonla dolandırıcılarla karşılaşıyoruz. İyi niyetimizin sömürüldüğü bir çağdayız. Allah yardımcın olsun ama kimse de çıkıp burdan sana para göndermez bilesin.

Bedduadan kastim benimle alay edenlere ve inanmayanlara icim rahat sknti yok Rabbım herkesin gönlüne göre versin evet çevre suan cok kotu ama benim baska çarem kalmamıştı iyi akşamlar

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…