Arkadaslar çikolata diyeti yapan oldumu?

sevcan03

Üye
Kayıtlı Üye
25 Mayıs 2015
85
21
36
Ben 3 gün denedim hakikaten verdiriyor kahvaltilik cikolata cukulatali süt lor peynir sutten oluşuyor ben bazen çikolata yerine balla değiştirdim bazı ogunleri,kahvaltı tarzı beslendiğim için tam benlik isteğinize göre bazı şeyleri ekleyip degistiriyosunuz bazen bi ara öğün tost yapıyorum sulu yemekle arası olmayanlara kahvaltilik tarzı beslenenlere hele tatlı ve çikolata sevenlere super

Evet bende tatlı seven biri olarak denedim bazen çikolata yerine balla reçel yanına lor peynir bazen krem peynir 2kilo verdim 45 kilo olduğum için fazla veremedim 43 düştüm hiç diyet gibi olmadı ben sulu yemek tarzı pek yemem hafif kahvaltilik tarzı beslendiğim için çok kolay oldu 8den sonrada bişey yemedin yeşil cayimida içtim zevkli kolay bir şekilde verdim

Evet bende tatlı seven biri olarak denedim bazen çikolata yerine balla reçel yanına lor peynir bazen krem peynir 2kilo verdim 45 kilo olduğum için fazla veremedim 43 düştüm hiç diyet gibi olmadı ben sulu yemek tarzı pek yemem hafif kahvaltilik tarzı beslendiğim için çok kolay oldu 8den sonrada bişey yemedin yeşil cayimida içtim zevkli kolay bir şekilde verdim

Dediğin gibi çikolata sevenlerin işine yarıycak bi diyetmiş demekki :) benim tatlıyla aram hiç yoktur :KK200::nazar:

X