arkadaşlar bu son rahatsız edişim sizi....

N

nursenaa

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi nursenaa
arkadaşlar ben öncedende formda çok konu açmıştım.idrar testimde pozitif çıkmıştı .ondan sonra kanda baktırdım negatif.ve belli aralıklarla kan testimi 2 kere daha tekrarladım yine negatif.bir türlü inanamadım o idrarın yanlış pozitif çıktığına.en son bugün doktora gittim.yani 3.adetimi deişik görünce doktora gittim.kesinlikle gebelik yok dedi.olsaydı 11 haftalık olurdu şu an.yani olsa ultrasonda kesin gözükürdü deilmi arkadaşlar?yada kanda çıkardı deilmi?bu soruyu sizlere çok sordum bu formlarda ama ne yapıyım bir türlü inanamıyorum işte.birde dış gebelik olsaydı kanda yada ultrasonda belli olurdu deilmi?son kez cevaplayın lütfen.

• Konu Sahibi nursenaa
canım 11 haftalık felan olsaydı kesin gözükürdü ...yani doktor anlardı
kandaki sonuca güvenebilirsin tatlım ama idrar testleri bazen yanıltabiliyor
kafana fazla takma canım
hayırlısı olsun

• Konu Sahibi nursenaa
tabiki gözükürdü bitanem dış gebelik olsaydıda kanda belli olurdu

• Konu Sahibi nursenaa
bu arada regli oluyosun değilmi yani o olayın üstünden sonra kaç kez oldun?

• Konu Sahibi nursenaa
olayın üstünden sonra bu 3.reglim.diğer olduğum 2 reglimde düzenliydi.ama üçüncü olduğum az sürdü arkadaşlar.en son kan tahlilimi ilişkiden 65 gün sonra yaptırdım negatif çıktı.doktorada bugün gittim işte.

• Konu Sahibi nursenaa
o zaman bişey yoktur canım
allahtan hayırlısı:Saruboceq:

• Konu Sahibi nursenaa
canım sende biliyosun ki idrar testleri burda bi çok kişiyi üzdü o teste takılıp kalma rahatsızlanıcaksın sanada eşinede yazık:eek:lmaz:

• Konu Sahibi nursenaa
evet kendi kendime kuruyorum artık kafamda.uzman psikiyatr yardımınamı başvurmalıyım acaba?

• Konu Sahibi nursenaa
evet kendi kendime kuruyorum artık kafamda.uzman psikiyatr yardımınamı başvurmalıyım acaba?
topiği açanın ismini karıştırdım mesajımı editliyorumm

Son düzenleyen: Moderatör:
X