arkadaslar bu nedir ya?!

seorpia

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
22 Temmuz 2009
106
0
39
Arkadaslar merhaba ,durumum hakkinda yorumunuzu almak istiyorum;
30-35 gun arasinda degisen bir adet periyodum var.35 gunden hesaplarsak yarin adet olmam gerekiyor.5 gun once ancak silindigimde farkettigim kahverengi bir lekelenmem oldu.bu daha once hic basima gelmemisti.gun boyunca tatli bir kasik ve bel agrisi cektim.ancak agrim ertesi gun sona erdi.zaten lekelenmem de bir kereyle kaldi.bugun adet oncesi gunum ve sabah adet olacakmisim gibi kasik ve bel agrisi yasadim saatlerce..Ancak aniden kesildi.bir ara sag kasigimda daha once yasamadigim saniyelik suren batmalar girip cikti bir kac kere.sanci seklinde ve sanki yanma eslik ediyordu.3-4defa tekrarlayip gitti.simdi hicbirseyim yok.ayni zamanda lekelenme zamanindan beri asiri gazim var.bu arada lekelenmeden 3 gun sonra hassas idrar testlerinden yaptim negatif cikti.

hamile olabilir miyim?

Arkadaslar merhaba ,durumum hakkinda yorumunuzu almak istiyorum;
30-35 gun arasinda degisen bir adet periyodum var.35 gunden hesaplarsak yarin adet olmam gerekiyor.5 gun once ancak silindigimde farkettigim kahverengi bir lekelenmem oldu.bu daha once hic basima gelmemisti.gun boyunca tatli bir kasik ve bel agrisi cektim.ancak agrim ertesi gun sona erdi.zaten lekelenmem de bir kereyle kaldi.bugun adet oncesi gunum ve sabah adet olacakmisim gibi kasik ve bel agrisi yasadim saatlerce..Ancak aniden kesildi.bir ara sag kasigimda daha once yasamadigim saniyelik suren batmalar girip cikti bir kac kere.sanci seklinde ve sanki yanma eslik ediyordu.3-4defa tekrarlayip gitti.simdi hicbirseyim yok.ayni zamanda lekelenme zamanindan beri asiri gazim var.bu arada lekelenmeden 3 gun sonra hassas idrar testlerinden yaptim negatif cikti.

hamile olabilir miyim?

Merhaba,
hamile olabilirsin bende ki belirtilerde aynen böyleydi..:KK49: testi bir kaç gün sonra tekrar dene sonucunuda mutlaka yaz..

Bugun dr a gittim.dr ultrasonda birsey gormedigini buyuk ihtimalle gebelik olmadigini soyledi.ancak rahimde sivi gordu adet oncesi dogal dedi.1hafta kadar daha adet olmazsam kan testi baktir dedi.hala adet olmadim isin tuhafi:KK66:dr a gitmeden evvel 2 saat boyunca gobek deligime yakin yerde sanci kasilma hissettim ama dr umbunu gaza bagladi:)
Boyle bir durum yasayanvar mi

Bugun dr a gittim.dr ultrasonda birsey gormedigini buyuk ihtimalle gebelik olmadigini soyledi.ancak rahimde sivi gordu adet oncesi dogal dedi.1hafta kadar daha adet olmazsam kan testi baktir dedi.hala adet olmadim isin tuhafi:KK66:dr a gitmeden evvel 2 saat boyunca gobek deligime yakin yerde sanci kasilma hissettim ama dr umbunu gaza bagladi:)
Boyle bir durum yasayanvar mi

aslında çok erken gitmişsin doktora. ultrasonda bişey göremez zaten hamile olsan dahi ultrasonda görmesi için en azından 6 haftalık olman lazım.. o sancılar bende de vardı. adetim 3 gün gecikince kan testi yaptırdım 903 çıktı. ultrasonda görülebilmesi için değerimin en az 5000 olması gerekiyomuş. anlayacağın bu işlerde beklemek şart :KK66:

Bugun kan tahlili yaptirdim sonuc negatif!her turlu belirtiyi yasadim ama degilmis.ama hala adet olamadim.hayirlisi napalim..

hayırlısı olsun canım bizimde gecen ay ilk denememizdi belirtiler vardı kasıkta batma,akıntı,arada baş dönme vs...
adetim 3 gün gecikti baya umutlanmıştım ama 4 gün geldi:KK43: bunlar bazen piskolojik oluyor bence. her ay düzenli gelse bile kafaya taktığımızdan stres oluyoruz adetimizi etkiliyor. birde internette yılda bir kere yumurtlamamak normalmış diye okumuştum belkide o dönemindesindir. benimde bu ay 2 denemem bakalım hayırlısı inşallah hamiş kalırız. insan düşününce bile heycanlanıyor:) cok mutulanıp sonra hayal kırıklığına uğramayalım hayırlısı olsun inşallah canım

X