arkadaşlar bir sorum var ,bakabilir misiniz?

slm drgünay msj bırakmak istedim ama ziyaretçi msj sayfan yok size bir soru sorabilirmiyim bana msj bırakırsanız sewinirim umarım bana yardımcı olursunuz

arakadasım sen ne gibi bi durumdan söz ediyorsun içte onu analamdım.ben benim durumu sordum normalmiş.böyle olan bircok bayan varmış herkesn aynı olmayabilirmiş.içte derken sen neden bahsettin?

Bahsettiğin klitoris ise çıkık olmaz diyenler halt etmiş.. İçe büyüme de ne demekse. Kişiden kişiye göre değişen bir şey. Bazı vakalarda çok çıkık olduğundan neredeyse penisi andırıyormuş 1-2 cm falan bu sebeple estetik oluyorlar. Kadında sünnet denilen olay da direkt kadının aldığı cinsel zevki bitirmeye yönelik bir şey, insan insana yapmaz yani.

yok ben de öyle 1-2 cm cıkık fln değil biras görünüyor sadece.daha da büyür mü diye de endişe ediyorum hamilelikte falan kalıcı büyümeler olabiliyormuş.ama öle 1-2 cm penis gibi falan değil yani

nasıl anlatsam iç dudakta kabarıklık var dr gittim o da normal dedi ama ne bileyim korkuyorum ben internette kanser ve siğil resimlerine bakınca daha da korkum artıyo ama dr yok dedi gittiğim dr uzman dr nişanlıyım o yüzden tedirgin oldum şimdi sizde konuyu açınca sormak istedim

vajen estetiği diye bi konu acılmıştı burda.orda bu konu bayağı konusulmuş.belki seni rahatlatıcı yazmışlardır.ama doktor öyle dediyse bi sorun olmaz.

cinsellikte en çok klitoris uyarıldığı için arab kadınların klitorislerini sünnet ediyolar
zevk almasınlar diye.ne garip değilmi

inanın psikolojim bozuldu ağlamaktan belki de o resimlere bakınca böyle oluyo
dr hanım anneme demiş çok korkmuş birşeyi yok panik yapıyo diye ama bunu atamıyorum aklımdan

normal canım merak etme kimi insanlarda bu bölğe sarkık olabiliyor ama cinsel ilişkide işe yaradığını duymustum
bence hiççççççç problem yapma

inanın psikolojim bozuldu ağlamaktan belki de o resimlere bakınca böyle oluyo
dr hanım anneme demiş çok korkmuş birşeyi yok panik yapıyo diye ama bunu atamıyorum aklımdan

canım hiç merak etme sarkmalar bircok bayanda var.ama fonksiyonel bir bozukluk değil bu.cok normal.sadece görüntüsünden rahatsız olanlar cerrahi operasyonla bu görüntüden kurtuluyorlar.ağlanacak üzülecek birsey yok.
böyle olan bircok evli bayan var.merak etme.normal yani

arap kadınlar sünnet mi oluyoo:1shok::1shok::1shok:
ne diyon sen kıs şok oldum şimcik....kafamçokkarıştı
iç çamaşırının ütülenmesinin ne fayadası var ki anlamadım için soruyorum:sm_confused:

bence dert edilecek bi konu değil internetten okumuştum böyle yapıya sahip olanlarda problem okmuş hiçbir açıdan ama eststik olmasını istersen ameliyat yapabiliyorlarmış

sağlıkla ilgili bişey deilse neden bu kadar takıyon be olabilir normaldir böyle şeyler.rahat etmen için dr'a görün bence.......

ya aynı şey bende de var.yani klitoris bende de bayağı çıkık.hatta bu ilerde evlilik hayatımı etkiler diye evlenmekten de cok korkuyorum.böyle olan arkadaşlar var mı?özellikle evli olanlar.nişanlıyım ve evlenmeye korkuyorum.

Klitoris büyüklüğü kadından kadına çok önemli değişiklikler gösterebilir. Baş ve gövde toplam uzunluğu ortalama 3 santimetre olmakla beraber 7 santimetreye kadar varan uzunlukta olabilir. Klitorisin baş kısmının büyüklüğü de oldukça değişkendir ve 3-8 milimetre arasında olabilir. Klitoris büyüklüğü ile orgazmın nitelikleri arasında herhangi bir ilişki saptanabilmiş değildir.

* Klitorisin büyüklüğü kan testosteron ("erkeklik hormonu") seviyeleriyle ilişkilidir. Östrojen seviyesiyle klitoris büyüklüğü arasında bir ilgi olmaması nedeniyle menopoz sonrası kan östrojen seviyeleri düştüğünde genital bölgenin diğer kısımlarında atrofi (gerileme) olurken bu yapının büyüklüğü değişmez. Gebelik döneminde klitoris mekanik ve damarsal değişikliklere bağlı olarak kalıcı bir büyüme gösterebilir.

* Klitoris uyarıldığında hem baş hem de gövde içi kan dolarak sertleşen bir yapıdır. Bu, erkekteki ereksiyonun (sertleşmenin) tam karşılığıdır. Tam uyarılmış bir klitorisin baş kısmı iki katı kadar büyüyebilir. Büyüyen baş kısmı dışarıdan daha bariz görülebilir hale gelir.

Klitorisin aşırı büyük oluşunun nedeni erkek hormonlarının fazlalığı, hormon tedavisi veya uzun süren klitoris mastürbasyonu olabilir

alınıtır

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…