arkadaşlar bi cvp lütfen

incitanemm

oyunu sen bozuyosunnn
Kayıtlı Üye
12 Mayıs 2009
257
0
hamile arkadaşlarım bende 19 haftalık hamileyim allah hepimize bir avazda doğurmayı nasip etsin................
benim sorum şu;normal doğumda kesik olduktan sonra dikiş atılmadan önce iğne vurup uyuşturdukları doğrumu yoksa canlı canlımı dikiyorlar daha doktoruma sormaya çekiniyorum yakınlarda normal doğum yapan arkadaşlarım lütfen cvp rüyalarıma giriyor doğumum:çok üzgünüm:

canım öncelikle tebrik ederim allah sağlıklı doğumlar versin bende hamileyim..
böyle korkuları düşündükçe içinden çıkamazsın.. ablamın doğumunda yanındaydım normal yaptı sonrasında onunla hep konuştum bu konuyu..
o bana sadece adte sancısı gibi biraz daha şiddetli sancılar olduğu onun dıında hiçbişey hissetmediğini söyledi o kesiğide dikişide hiç hissetmediğini söyledi..
canım benim böyle korkularla doğuma nasıl hazırlayacaksın kendini..
bu arada doğuma yakın dönemlerde doktorun sağlık durumuna bakarak doğum şeklini söyleyecektir..bence bunları düşünme rahat ol ..ayrıca istersen
doğum yapanlar sayfasında daha detaylı bilgiler bulup okuyabilirsin

canım bende 33haftalık hamileyim çevremde ne kadar kadın varsa sordum belki 100kişiye sormuşumdur ,
daha hissettim diyene rastlamadım,

bebeğin kafası çıkarken orası çok fazla gerilip birden yumuşadığı için kendiliğinden uyuşurmuş,
bende çok korkuyorum içim bir tuhaf oluyor ama hissedilmiyormuş

Arkadaşlar bunları hiç düşünmeyin.Hiç önemli değil çünkü.Önemli olan bebeğinizin sağlıkla dünyaya gelmesi.Ben 37+5 te bebeğimi karnımda kaybettim ve doğumdan çok korkuyordum.Şimdi düşünüyorumda keşke benim canım çok yansaydı,acısaydı ama bebeğim dünyaya gelebilseydi:KK43:

ben 2 ay önce doğum yaptım, ilk önce iğne ile uyuşturdular, hiçbir acı hissetmeyeceksin, rahat ol.

Allah hayırlısı ile bebeğine kavuştursun.

incitanemm tam bebek gelecekken iğneyi yapıp öyle epizyo(kesi) açılır,sonra o anestezi devam ederken dikilir,sen sadece dokunulduğunu hissedersin ama acıyı değil,inşallah rahat doğumun olur

Arkadaşlar bunları hiç düşünmeyin.Hiç önemli değil çünkü.Önemli olan bebeğinizin sağlıkla dünyaya gelmesi.Ben 37+5 te bebeğimi karnımda kaybettim ve doğumdan çok korkuyordum.Şimdi düşünüyorumda keşke benim canım çok yansaydı,acısaydı ama bebeğim dünyaya gelebilseydi:KK43:

Allah sabırlar versin arkadaşım

X