Arkadaşlar beta 145 çıktı

Elfbysl

Üye
Kayıtlı Üye
14 Ocak 2023
277
52
23
Merhaba arkadaşlar bu ay letu ilacı ile yumurtalarımı büyüttük ve ağustos ayının 8 inde çatlama iğnesi oldum çatlama iğnesinin 12. Günü test yaptım çok net çizgi çıktı akşamında da kan vermeye gittim kan değerım de 145.43 çıktı sizce iğne etkisi geçmişmidir doktor iki gün sonra ver demişti ben acele ettim 2 gün önce verdim ama aşırı derecede kasık ağrım var test örneğini aşağı bırakıyorum yardımcı olursanız sevinirim

Eklentiler

• IMG_3486.jpeg
    IMG_3486.jpeg
    56 KB · Görüntüleme: 41
  • IMG_3488.jpeg
    IMG_3488.jpeg
    67 KB · Görüntüleme: 42
Merhaba arkadaşlar bu ay letu ilacı ile yumurtalarımı büyüttük ve ağustos ayının 8 inde çatlama iğnesi oldum çatlama iğnesinin 12. Günü test yaptım çok net çizgi çıktı akşamında da kan vermeye gittim kan değerım de 145.43 çıktı sizce iğne etkisi geçmişmidir doktor iki gün sonra ver demişti ben acele ettim 2 gün önce verdim ama aşırı derecede kasık ağrım var test örneğini aşağı bırakıyorum yardımcı olursanız sevinirim
Bence gebelik var :) hcg değerinizden de gayet iyi duruyor

Merhaba, igne etkisi azalarak sona erer. Yani sizin testleriniz cok belirgin. Kaldi ki kan degeriniz 145 çıkmış. Vucuda verilen ignedeki hcg degeri ise 50-100 arasi bir deger ve 12.gune kadar zaten sıfırlanıyor. Tebrik ederim hamileliginizi🧿Sağlıkla kucağınıza alın inşallah

X