Arkadaşlar benim gibi olanınız var mı acaba?

nurun

Rabbim,herşeyin hayırlısı
Kayıtlı Üye
21 Aralık 2009
1.462
117
Ben 16 aralık2009da bebeğimin kalp atışı durup öldüğü için kürtajla kaybettim. doktor 2 ay korunun sonra çalışmalara başlayın dedi şubat ayından beridir korunmuyoruz ama hala hamilelik belirtileri yok hamile kalamıyorum çok endişeleniyorum. dr. 1 sene devam edin sonra kontrole alcam dedi... bi sene nerde bende o sabır arkadaşlar benim gibi olanınız varmı acaba aranızda? Acaba neden hala bebek sahibi olamıyoruz eşimde yada bende sorun olsa zaten ilk hamilelik olmazdı çok endişeleniyorum lütfen yardım (( artık hiçmi olmıcak bebeğimiz acaba diye aklımdan geçmiyo değil mafoldumben

canım öncelikle geçmiş olsun benim yumurtalıklarım zayıf çalışıyor birkere hamile kaldım bir aylıkken düştü doktor bizede korunu dedi ama biz korunmadık ama maalesef bizimde olmuyor her yolu denedik ama olmuyor bu ay adetim gecikti ama test yapmaya korkuyorum ayrıca snin yumurtalıklarındamı bi sorun var tiroidlerine baktırdınmı

baktırmadım ya o kadar çok korkuyorumki olumsuz bişey çıkacak diye Allah sağlıklı bebekler versin canım isteyen herkese... ramazandan sonra doktora gitsem iyi olacak galiba

aynen canım yaa benimde adetimin günü geçeli iki hafta oldu geçen hafta test yaptım ama negatif çıktı bu hafta yaptırıcam ama korkuyorum negatif çıkacak diye yoruldum artık her ay umut edipte umutlarımın hayal kırıklığına dönüşmesinden...

seni en iyi ben anlarım canım benim ( dua etmekten başka çare gelmiyor elimizden (

bence hemen doktora git canım benimde aynı şekilde oldu fakat 5 sene geçmesine rağmen hala hamile kalamadım en sonunda rahim filmi çektirdim ve sonuç kürtajdan dolayı tüplerim tıkanmış

bence hemen doktora git canım benimde aynı şekilde oldu fakat 5 sene geçmesine rağmen hala hamile kalamadım en sonunda rahim filmi çektirdim ve sonuç kürtajdan dolayı tüplerim tıkanmış

çok geçmiş olsun canım :çok üzgünüm: peki sonra bebeğiniz oldumu? hamile kalabildinmi acaba???

merhaba canım cok gecmiş olsun..
bende seninle aynı durumdayım ve bende 1 yıldır korunmadığım halde hamile kalamıyorum..
ben daha önce 3 kez hamile kaldım ve hiç beklemeden korunmayı bıraktığım ay hamiş kaldım..
ama şu 1 yıldır olmuyor..kürtaj olduğum için tüblerimden birisi tıkanmış.ve dr. tek tüplede hamile kalabileceğimi söyledi...ama ne yazıkki ben hala hamile kalamadım.ramazandan sonra kısmetse tübleri ya actırıcam yada direkt tübbek düşünüyoruz..
hepimizin hakkında hayırlısı..

canım benim sanada çok çok geçmiş olsun benneyaptımki benimdemi acaba öyleyimki demekten kendimi alamadım. korkuyorum ben ya mafoldumben inşallah tez zamanda hamiş haberlerimizi alırız Allahtan ümid kesilmez Rabbim isteyen herkese hayırlı evlat versin inşallah Allah yardımcın olsun arkadaşım

rahim filmi çektirince tüpleri tıkalı olanların açılıyormuş ve rahim filminden hemen sonra hamile kalınıyormuş hemde hiçbir tedavi görmeden öyle duymuştum

benim ablamda senin gibiydi bebeğini aldırdı...9 ay sonra tekrar hamile kaldı şimdi 2 yaşında oğlu var...stres yapmadan devam edin..

rahim filmi çektirince tüpleri tıkalı olanların açılıyormuş ve rahim filminden hemen sonra hamile kalınıyormuş hemde hiçbir tedavi görmeden öyle duymuştum

mervecim işte bu çok güzel bi haber eğer öyle dediğin gibiyse endişelenecek birşey yok ben doktora gitsem iyi olacak galiba hem korkuyorum hemde merak ediyorm inş yoktur bişeyim :gitme:

benim ablamda senin gibiydi bebeğini aldırdı...9 ay sonra tekrar hamile kaldı şimdi 2 yaşında oğlu var...stres yapmadan devam edin..

haklısın doktorumda zaten bi sene devam edin eğer olmazsa tedaviye alcam demişti ama sabır kalmadı işte bebek hasreti yaktı kül etti bizi mafoldumben rabbim tez zamanda verir inşallah :Saruboceq: :CüvCüv:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…