Arkadaşlar ben de hamileyim..

senef

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
12 Ocak 2009
218
1
çok mutluyum tarif edilmez bi duygu bebeğim artık benimle :CüvCüv::teytey::teytey::

Tebrik ederim canım ne güzel bir mutluluk :1hug:
Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin darısı bize işallah

Tebrik ederim Allah tamamına erdirsin.Ne güzel bir mutluluk maşallah.Bizde yaşarız inşallah:)

teşekkür ederim arkadaşlar rabbim tüm isteyenlere nasip eder inşallah başta sizlere:Saruboceq:

canım gözün aydın allah kucağına almayı nasip etsin. İnşallah nerede varsa bütün bekleyenlere de nasip etsin:))Seninle diğer topicten konuşmuştuk.Ben de hala beklemedeyim bakalım bugün yarın regl günüm ama bu ay benim umudum yok inşallah öbür aya:))

birkaç gündür sabırsızlanıyorum topiğinde merakla seni takip ediyordum öğlen akşam derken bugün hamile olduğunu öğrendim çoook sevindim allah kucağına almayı da nasip etsin tebrikler
darısı başıma başımıza inşallah

sağol canım rabbim sizede nasip etsin... evet ya çok zor öğrendim şansızlık ya makine bozulmuş ama adetime 7 gün vardı öğrenmiştim gebelik testinde çıkmıştı az silik..3 hafta 4 günlük teyzesi:ecrin_bebek:

inşallah canım:)aylar çuvala girmedi ya nasıl olsa bir gün olucak:)İnşallah senin de daha güzel haberlerini de alırız kalp atışlarını duyduğunu, cinsiyetini öğrendiğini sağ salim kucağına aldığını:))

biliyorum biliyorum baya heyecan yaptım bende ama değdi maşallah. ben zaten eğer varsa mutlaka silik de olsa çıktığına inanıyorum en azından çoğunlukta öyle hiç çıkmayıp hamile olduğunu sonradan öğrenenlerde oluyo ama çok azınlık. umarım umutlarımız hiç sönmez bigün bizlerde bu mutluluğu tadarız:CüvCüv:

canım benim hayırlı olsun....Allah tamamına erdirir inşaallah...artık kendine dikkat etmeye başla...

amin canım darısı size inşallah:Saruboceq:

Rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin canım benim.

tebrıkler..
Allah tamamına erdırsına.s.

Tebriklerr.Rabbim sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin inşallaha.s.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…