Arkadaşlar ben 19 haftalık hamileyim doktor herşey çok güzel bebek çok hareketli diyo

minikku

Üye
Kayıtlı Üye
17 Mayıs 2012
2
0
Arkadaşlar ben 19 haftalık hamileyim doktor herşey çok güzel bebek çok hareketli diyor ama ben bişey hissetmiyorum nedenini bilen varmı yada bu hafatalarda hisseden

ilk bebeklerde genellikle 24. haftadan itibaren hissedilirmiş.

birde iç karnınız genişse bebeğin alaı genişse yada siz kilolu iseniz hissedemeybilirsiniz.

telaşe etmeyin daha önünzde bol bol hissedecek zamanınız var. o sağlıklı olsun yeter ki:)

sağlıklı hamilelikler dilerim.:KK16::nazar:

daha yeni yeni hissetmeye başlarsın canım endişelenme doktorunda herşey yolunda demiş korkucak bişi yok 1-2 haftaya kadar pıt pıt die hissedersin sonra fıldır fıldır döner karnındaa:KK1::KK1::KK1::KK1::KK49:

Arkadaşlar ben 19 haftalık hamileyim doktor herşey çok güzel bebek çok hareketli diyor ama ben bişey hissetmiyorum nedenini bilen varmı yada bu hafatalarda hisseden

arkadaşım hayırlı olsun bebeğin ..rabbin sağ salim kucğna almayı nasip etsinde paylaştığın yer çok doğru bir yer değil..

hamilelik belirtisi konusunda arkadaşlar ve ben hamile kalabilmek için çabalarıımızı paylaşırkn senin bebeğinin hareketleryle pek bilgileri olmyacaktır..

bol bol şekerli bişeyler yersen bbebeğini haraketleri daha çok artar hissdeblrsn

ben 16 haftalıkken hissetmeye başlamıştım hareketli olması iyi bir şey :)

X