Arkadaşlar bana da yardım eli uzatan var mı?

sende sağol arkadasım dediğin gibi hayırlısı olsun

valla umudunu yitirme bende aralıkta adet olmamıştım 7 ocakta oldum 26 27 28 ocakta evde test yaptım silik çıktı 30 ocakta kan testi yaptırdım negatif çıktı 31 ocakta ultrasonda muayne oldum karından ve vejinadan çıkmadı ne kadar ağladım anlatamam şubatta adet olmayınca 14 15 şubatta tekrar test yaptık pozitif çıktı üzülmemek için kan testi yapmadım biraz bekleyip 20 şubatta akşam ultrason muayne olduğumda 6 haftalık hamile olduğumu öğrendim sen yinede fazla üzülme sabırlı ol ve kendine dikkat et canım inşallah hamilesindir:Saruboceq:

ben su an 6 haftalik hamileyim...adetime 10 gun kala idrar testi yapmistim cunku goguslerim acimisti...soluk ikinci cizgi cikti...3 gun sonra yine yaptim daha belirgin ama soluk ikinci cizgi cikti...hemen gidip kan testi yaptirdim...sonuc kocaman bi negatiff.....sonra adetim gecikti...kahverengi lekelenme oldu ve yine idrar yaptim bu sefer belirgindi artik...adetin 10 gun falan gecmesini bekle bence kesin sonuc icin,,,insallah hamilesindir canim degilsen de uzulme ...devam edersiniz denemelere...:smiley-cool:

Canım hayırlısı inşallah hamilesindir bugun alıcaktın değilmi test sonucunu bizide haberdar et merak ettim.

hemen ümidini kaybetme biraz geç kendini belli edebilir adetinin üzerinden en az 10 gün geçmesi lazım belki de senin bebiş biraz naz yapıyordur...

hemen ümidini kaybetme biraz geç kendini belli edebilir adetinin üzerinden en az 10 gün geçmesi lazım belki de senin bebiş biraz naz yapıyordur...

ayabenzer23 canım, sen dun kalp atışı için gitmeyecekmiydin ne oldu ? güzel haber almışsındır inşallah yarında ben gidiyorumya bana moral ol :)))

canım, sakın endişe etme, ama ıdrar testleri herzaman doğru olmuyor merak etme sen, kan testını bekle bakalım, ve sunu unutma herseyın bir doğru zamanı var. vakti zamanı gelmeden hiç birşey olmuyor ..

kızlar kan testim negatifti degerim 5,3 çıktı. aynı gün tekrardan çalışma yaptık
hala adet olmadım.şimdi bekliyorum bakalım

hamile değilim
kistim patlamış kızlar dr çalışmalara devam yılmak yok dedi.neşelendirdi beni biraz cünkü cok umutluydum birden gözyaşlarımı tutamadım

İnşallah hamilesindir.Seni çok ii anlıyorum.ben bugünde bi hüsrana uğradım.İnşallah sende uğramazsın

hamile değilim
kistim patlamış kızlar dr çalışmalara devam yılmak yok dedi.neşelendirdi beni biraz cünkü cok umutluydum birden gözyaşlarımı tutamadım

canım doktorun dediği gib yılmak yok... inşallah en hayırlı zamanda allah nasip eder hamile kalmanı canım

Allah tez zamanda sana ve tüm isteyenlere evlat sahibi olmayı nasip etsin canım, daha çok başındasın hayırlısıyla hamile kalırsın inşallah merak etme..

müslümanın müslümana ettiği dua kabul olurmuş içinde olduğumuz mübarek günlerin yüzü suyu hürmetine allahım size hayırlısıyla bir evlat versin ve tabi sizin gibi tüm isteyenlere.

müslümanın müslümana ettiği dua kabul olurmuş içinde olduğumuz mübarek günlerin yüzü suyu hürmetine allahım size hayırlısıyla bir evlat versin ve tabi sizin gibi tüm isteyenlere.

Aminnnnnnnnnnnnn cümle isteyen herkese . . inşallah olanlarıda Allah saglıkla kucaklarına almayı nasıp eder . .

Allah razı olsun sizlerden kızlar..inşallah bende birgün burda hamileyim diye yazıcam

inş..
kızlar bugün tekrar doktora gittik.farlutal kullanmaya baslicam.
günde 3 tane dedi.çokmu acaba? biraz arastırma yaptımda forumda genelde sabah akşam kullanılmış
benm kistimde patlamış bu arada.allahtan önemli bişey değilmiş çok şükür.adet hemen sonrası devam çalışmalara

dediiimmmmm amaa farlutal içmeme ragmen geç gelen bebeğim bana tutunmuşşopuyorumnanaktan

bebişim şimdi içimde 11 haftalıkdelikafadulden darısı isteyenlerin basınaopuyorumnanaktan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…