arkadaşlar bakar mısınız ?

sekerl

Guru
Kayıtlı Üye
17 Ocak 2012
619
26
kızlar,ablalarım biraz tuhaf olacak ama bana çok nazar değiyor annem okuyo ananem okuyo esnemekten bir hal oluyolar erkek nefesi mide bulantısı yapıyormuş erkek mi kadın mı onuda söylüyor kimin nazarı değdiğiyle ilgili bazen oluyo ki kafamı kaldıramıyorum o kadar bitkin düşüyorum ki durup dururken cevşen mi alsam nazar boncuğuda mı alsam ne yapsam bilmiyorum evimize de değiyo nazar öyle böyle değil kızlar bana bi akıl verin n oluuuuuuuuuuur

canım nazara inanırım ama çok fazlada kendini şartlandırma
her başın ağrıdığında nazar değdi deme,annenler okusun elbet duanın zararı olmaz faydası olur
ama sende psikolojik olarak etkileme kendini,bi ortama girdiğinde özgüvenini yüksek tut,
çantanda,cüzdanında veya üzerinde tuz taşıyabilirsin( azıcık tabiki çok değil)
nazarın etkisini hafiflettiğini duymuştum.

aaa tuz mu taşıyım hemen.yok kalmıyorum da öyle çok değil tabi.ama olur ya hani o sarsıntı esneme halsizlik etkileniyo insan.kendini yorgun olmadığı zaman anlıyo

aaa tuz mu taşıyım hemen.yok kalmıyorum da öyle çok değil tabi.ama olur ya hani o sarsıntı esneme halsizlik etkileniyo insan.kendini yorgun olmadığı zaman anlıyo

evet canım bildiğimiz tuz,nazar yapan o kötü enerjiyi geri yansıtıyormuş.
hatta bebeklere takarlarya nazar boncuğunun yanında beyaz bi taş olur,
işte o tuz taşıdır.ondan bulursan ondan tak,görünmeyen biryerine.
bulamazsan normal tuzu peçeteye sarıp cebine veya dediğim gibi çantana falan koy canım.
hadi bye byee

teşekkür ederimm tatlımmmm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…