arkadaşlar adetime 13 gün var ama göğüs uclarım acıyo

peppecura

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
24 Nisan 2008
167
5
arkadaşlar kafam karıştı en son adetim 5 mayıstı 2 yıldan beri bebek hasretiyle yanıyorum 2 kere aşılama oldum tutmadı ne bende nede eşimde sorun var sadece psikolojik çok kafaya takıyorum bu ay yumurtlama dönemlerini iyi değerlendirmeye çalışıyoruz 3 gündür göğüs uclarım çok acıyo dokunamıyorum ama adetim daha çok var bazen acaba diyorum ama çok erken nolur kızlar bi akıl verin bana bilgilrinize ihtiyacım var .teşekkürler

canım bu kadar kafaya takma bak göreceksin takmadıgın an hamıle kalmışın böyle taa 13 gün öncesınden acabamı dersen stres yapma rahat ol zamana bırak çalışmalarada devam et ama takıntılı olma senın iyiligin için derim başka şeylere aklını ver daha çabuk hamile kalırsın rabbim gönlüne göre versin canım.....

Canım Tuğba ne güzel söylemiş bak, rahat ol stres yapma
Benimde öyleydi şimdi adetimi 2 gün geçti burdaki fıstıklar test yapmamı istiyolar yapıcam
sanada yazarım inş. burdan

canım kafana takma görürsün kafana takmazsan hemen olur söylediklerin psikolojik olabilir ama gerçekten belirtide olabilir bekle bakalım biraz daha adet olmazsan test yaparsın Allah gönlüne göre versin canım

canım kafana takma görürsün kafana takmazsan hemen olur söylediklerin psikolojik olabilir ama gerçekten belirtide olabilir bekle bakalım biraz daha adet olmazsan test yaparsın Allah gönlüne göre versin canım

valla kızlar aşağı yukarı aynı durum bende de var çok istiyorum ve göğüs uçlarının acıması bende de var.hem öyle acıyor ki en ufak dokunma da sızlıyor.adetime daha bir hafta var.sizce nedir.bekleyeyim değil mi adet günümü

göğüs uçları acıması bendede var + bacak ağrısı sağ bacağım + gazım var ve karnım şiş bulantı falan yok ama

Bende de birkaç gündür mide yanması var,kırk kılda bir olurdu normalde ama bugünlerde sık sık yaşıyorum. Bir de göğüs uçlarıma hafifçe dokunmak bile canım çoook acıtıyor.
Hormonal bi değişilkik de olabilir, daha önce de yaşamıştım bu durumları, o yüzden fazla takmamaya çalışıyorum. Allah herkese hayırlısını versin. Amin

arkadaşlar kafam karıştı en son adetim 5 mayıstı 2 yıldan beri bebek hasretiyle yanıyorum 2 kere aşılama oldum tutmadı ne bende nede eşimde sorun var sadece psikolojik çok kafaya takıyorum bu ay yumurtlama dönemlerini iyi değerlendirmeye çalışıyoruz 3 gündür göğüs uclarım çok acıyo dokunamıyorum ama adetim daha çok var bazen acaba diyorum ama çok erken nolur kızlar bi akıl verin bana bilgilrinize ihtiyacım var .teşekkürler

hiç kafana takmacanım yokmuş gibi davran belirtileri inceleme bile günün geçene kadar inşallah hayırlısı ile vardır bişetyler diyelim

benim ayrı bi problemim var 3 aydır eşim yanımda olmadığı için ilişkiye giremiyoruz ayrıca her ay düzenli adet oldum son adetrim 5 haziran nerden baksanız 1 hafta var ancak 4 gündür kahveregi lekeler olmaya başladı ayrıca idrarımda kahverengi noktalar oluyo sağ kasığım ağrıyo başkada bişey yok ki ben adet belirtilerini çok şiddetli yaşardım burda gidebileceğim iki tane fdoktor var diğerleri muayene hanelerini kapattılar onlarda birisi perşembeye diğerihaftaya pztesine gün verdi bu nedir şimdi hamile değilimdir heralde çünkü adet oldum 2 ayda günü gününe ve normaldi napcam ben şimdi

X