arkadaşlar acil yardım........

ecetan86

hardcandy
Kayıtlı Üye
14 Kasım 2008
84
3
38
slm anneler ve anne adayları...benim sorunum farklı ve hiçbir yerde de soruma cvp bulamıyorum..umarım yardımcı olursunuz başlıyorum.........
.. agustos ayının 22,23,ve 24 ünde korunmasız ilişkiye girdim eşimle...adetlerim normalde cok düzenlidir ancak agustos ayının 10 unda normal reglimi görmüştüm,ve eylül 7 sinde tekrar regl olmam gerekiyordu,ancak agustos 30 da zınk diye adet oldum..

şimdide son günlerde inanılmaz kalça ,kasık ve bel agrsı cekiyorum
sık idrara cıkıyorum
ayaklarım çok üşüyor
kollarım sanki binlerce ton kaldırmışım gibi halsiz
karnım agrıyo zaman zaman
ve bugün ilk defa tuvalette beyaz akıntımın geldigini farkettim
adetime daha 10 küsür gün varken bu belirtiler neyin işareti ?????

lütfen beni aydınlatın test yapmalıyım.çok istiyorum,ilk olucak olursa....
ALLAH OLMAYANLARA VERSİN ,OLANLARIDA ANALI BABALI BÜYÜTSÜN SEVGİLER......hihoyyythihoyyythihoyyyt

Kızlarrrrr((((((( lütfen bi bakınnnnnnn:))))))

dur panikleme hemen yaaaa, ama bu aralar dikkat et nolur nolmaz.. ağır bişey kaldırma ve eğer şüphen var ise kan tahlili yaptır ve rahatlat içini. ama taki adet gününe kadar dikkatli hareket et

tesekkürler cnm :) napiyim çok heyecanlanıyorum ,daha regl olmama cok var bekliyoruz bakalım.

tesekkürler cnm :) napiyim çok heyecanlanıyorum ,daha regl olmama cok var bekliyoruz bakalım.

beklemek zordur bilirim :) bende her ay aynı telaşı yaşıyorum. aslında belirtilerin hamilelik belirtileri.. seni umutlandırmak istemem ama adetine kadar bekle. eğer sabırsızlanıyorsan git bi kan testi yaptır onda çıkar. hatta bence hiç durma ve bi hastaneye git 1 saatte alırsın sonucu kaydirigubbakcemile5

Bana kalırsa sen yarın git ve b hgc testi yaptır çünki olabilir regl normele göre az gördüğünü söylüyorsun üstüne görmüş olabilirsin test yap ve haber ver hatta evde test varsa şimdi önce evde yap

ayyy kızlar :))))))) beni daha da heyecanlandırdınız..şimdidışarı cıkıcam test alıp gelicem:))) ayyy inşallah vardır,o kadar halsizim ki kolum kalkmıyo anlatamam...
mutlaka haber vericem...

ayyy kızlar :))))))) beni daha da heyecanlandırdınız..şimdidışarı cıkıcam test alıp gelicem:))) ayyy inşallah vardır,o kadar halsizim ki kolum kalkmıyo anlatamam...
mutlaka haber vericem...

naptın ??? yaptın mı testttttttttttt ????????????? çoook meraklardayım hadiiiiiiiiiiiiiiiii:hulya:

Bence bu kadar erken hamilelik belirtisi olmaz üstüne gördüysen onu bilemem canım bence hemen bir test yap ben de merak ettim sonucundan bizleri de haberdar et

inşallah bebiş vardır.peki adetin nasıldı.normalin dışında mı seyretti.kaç gün sürdü azmıydı

inşallah bebiş vardır.peki adetin nasıldı.normalin dışında mı seyretti.kaç gün sürdü azmıydı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…