Arkadaşlar acil lütfen bilgi 🥹

sevim123456

Üye
Kayıtlı Üye
10 Haziran 2024
125
13
35
Arkadaşlar ben bugün test oldum betam 1000 çıktı hatta üstü sanırım ekran atacağım sadece bugüne özel değil bir süredir öğrenmeden de önce karın ağrısı kasıkda sancı adet olacakmış hissi ve akıntı var açık beyaz kremsi ve açık sarı renkte gibi bu kötü bir durum mu yani Şuan acil gitsem mi doktora yarın gideceğim ama korkuyorum

Eklentiler

• IMG_7057.jpeg
    165,2 KB · Görüntüleme: 17
Gebe olabilir misiniz?

Hamileyim bugün öğrendim sormak istediğim karın ağrım ve açık sarı akıntım var korkulacak birşey mi merak ettim
Hayır korkulacak bir durum yok hamilelikte akıntı çok olur ama yine de doktoruna sarı akıntı olduğunu söyle belki enfeksiyon varsa ona göre bir tedavi uygular, ama ciddi bir şey olduğunu düşünmüyorum

Hayır korkulacak bir durum yok hamilelikte akıntı çok olur ama yine de doktoruna sarı akıntı olduğunu söyle belki enfeksiyon varsa ona göre bir tedavi uygular, ama ciddi bir şey olduğunu düşünmüyorum
Çok teşekkür ederim peki ağrı da sorun olur mu hani böyle sürekli değil ama adet olacak gibi bazen de kasıkda hissedilen ciddi bir ağrı ama uzun süreli değil korktum ya evde progeston var ama doktora danışmadan da içmek istemiyorum

Hayır sakin içme doktora sormadan kanaman olmadığı sürece ağrı normal. Benim de ilk zamanlarımda sol kasigimda çok ciddi ağrı vardı, doktorum çok normal dedi zaten hamileliğin ileri zamanlarında geçti. Hiçbir şeye stres yapma stres olumsuz etkiler seni.

Çok teşekkür ediyorum canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…