ARKADAŞLAR ACİL CEVAP VEREBİLİR MİSİNİZ? MORELIM FENA BOZUK.😔

Her kan verisinizde kan alırken az mı geliyor kanınız? Yani zorlanıyorlar mi alırken? Benden kan alırken birkaç yerden gelmiyor gelen de azar azar o kdr yavaş geliyor ki ben bile gördüm kadın pihtili geliyor dedi.Ben anlamadim test olmadan nasıl anlıyorlar pihtili yok kansizlik var mı sende falan? Bugün ilaca baslicaktim kadının öyle demesi benim kafamı dağıttı resmen.Bu ilaçların zaten pıhtı attırma riski var 35 yaşından sonra ve sigara icenlerdr
İçiniz rahat etsin istiyorsan genetik testi var hangi şehirdesiniz bil bilmiyorum ama bizim burda araştırma da yapılıyor genetik testi sorun isterseniz hem eğer öyle bir şey varsa hamilelik de önlem almış olursunuz kayıp vermezsiniz

İçiniz rahat etsin istiyorsan genetik testi var hangi şehirdesiniz bil bilmiyorum ama bizim burda araştırma da yapılıyor genetik testi sorun isterseniz hem eğer öyle bir şey varsa hamilelik de önlem almış olursunuz kayıp vermezsiniz
İstanbul Anadolu yakasında oturuyorum canim.Az önce ictim bir tane doğum kontrol hapı umarım bir terslik olmaz.Cok takıntılıyım malesef.Biktim artık takıntılı olmaktan cidden herseyi takıyorum ya ne güzel pozitifsin ben resmen gamlı baykuşum

İstanbul Anadolu yakasında oturuyorum canim.Az önce ictim bir tane doğum kontrol hapı umarım bir terslik olmaz.Cok takıntılıyım malesef.Biktim artık takıntılı olmaktan cidden herseyi takıyorum ya ne güzel pozitifsin ben resmen gamlı baykuşum
İnsan malesef ki alışıyor pozitif değilim aslında umudum kalmamış tükenmiş gibi hissediyorum nereye hangi doktora hastaneye gitsem sonuç alamıyorum ne yapmam lazım bil bilmiyorum eşimle ikimiz o kadar çaresiz kaldık ki şimdi başka bir bölüm var ona git dediler

X